Akşam sporunda nasıl beslenilmeli

arkadaşlar işe başlayacağım vücut geliştirme yapıyorum sabah gidiyordum ama işte başlayacağım ve 9 gibi gideceğim spora 2 saat önce yemeğimizi yedik. spor sonrası hem protein hem karbonhidrat alınmalı ben saat 10-11 gibi ne yiyeceğim artı bu bana yağ olarak geri gelmez mi ? akşam spor yapanlar nasıl hallediyor ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• zayıflamak ıstyosan işin kolay...ama hem yağlardan sıyrılıp hem kas olusturmak ıstıyosan bıraz daha zahmetlii...ama bir şeyi iyi bılmen gerekıyo..spor yapma seklı hemen hemen aynı..onemli olan beslem saatlerın ve daha onemlisi ne yedıgın.. ilk olarak nasıl beslenılmesı gerektıgın hususnda arastırmalar yap...benım en temel tavsiyelerım sunlar.. bır anda sok dıyet yapma yavas yavas beslenme alışkanlıklarını degıstır.. sporada yuryus ve hafıf tempo kosuyla basla.. uzun bı zamana yay bu işi.. ne kadar çok calışırsa okad acok zayıflarım ..boyle bısey yokk..en az 40 45 gun agırlık fıtnes vs ılgılenme.. kalbını ve kardıyovaskuler sıstemı buna hazırla ..ok.. bu işin yuzde 80 ni mutfaktan geciyo haberın olsun :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O saatte bence bir şey yeme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• spor yaptığından dolayı birde vucut geliştirme olduğundan bir sorun olmaz kas olarak devam eder spordan sonra içtiklerin vucudun büyümesine yardımcı olur

0|0
    0|0
  • şimdi senin yatışına bağlı kardeş mesela 2de yatan birisi için 11 geç bir saat değildir anlatabildimmi yatmadan 2 3 saat arada olursa iyi olur ama olmazsada mecburen yapcak bişe yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...