Kendini beğenmeyen birini başkasının beğenmesi .

Kendini beğenmeyen birini başkasının sevmesi, beğenmesi ne kadar saçma geliyor bana sizede öyle geliyor mu ?

Güncellemeler:
Yani demek istediğim siz tipsizsiniz belli yani gerçekler ortada yukarda Allah var :) kendinizi 1 gram bile beğenmiyorsunuz diğer kişilerin sizi yakışıklısın / güzelsin demesi ya da teklifler gelmesi çok saçma gelmez miydi böyle olması.

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• mantik yürütecek olursak (kendi acimdan): kendini begenmeyen (fiziksel olsun, karakter olsun- ki karakteri degistirmek insanin kendi elinde neyse :D) kendiyle barisik olmayandir. kendiyle barisik olmayan insanlar genelde (bakiniz genelde diyorum dikkat edin :D) pessimist depresif olmaya meyilli olduklarindan ve bakis acilari cogu zaman baskalarini yoran insanlar olunca, mantiksal ve dolayisiylada böyle insanlar cogu insanlara itici, ezik ( yardim etme algilari yüksek olmayan normal insanlardan bahsediyorum) geldiginden, kendini begenmeyen insanlari begenenleri bende sanki sacma buluyorum. :D bukadar. (hatali cümle kurdum sanki ama siz anladiniz)

0|0
    0|0
  • Belki de kıskandığı şahıs gibi olmak istiyordur.

0|0
    0|0
  • Ama kendini begenmeyen ozguvensiz. Neden başkasını begenmesi garip gelsin oda bir insan soncta sadece oz güveni yok

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmeyen insan sürekli başkalarına özenir başka insanları beğenir imrenir böyle insanlar bence sevemez önce kendini sevmesi gerekir. Kendimi sevmek gibisi yok :)

0|0
    0|0
  • orası öyle ama daha iyi işte kendınden daha çok sevecek üzüleecek ve sonra kendine değer vermeye başlayacak bu yandan iyi. akıllanacak

0|0
    0|0
  • Ben kendimi beğenmiyorum ama birçok insan güzel olduğumu söylüyorlar ve çıkma teklifi ediyorlar. Bana saçma geliyor tabii.

0|0
    0|0
    • İşte bunu soruyorum

• aslında rüya gördüğümü bile hatırlamıyorum :D

• dalgınlıktan kendiminkine yorum atmışım hahaha :D bilmem ki her yeni deneyim güzel olacak diye birşey yok ama özenmiyorda değilim kısa sürelide olsa ütopyamın olması fikrine :\

• Kendini beğenmeyen insanlar içten içe egoisttir efenim bilginiz olsun ..

Bizzat ben öyleyim yani asdfg

0|0
    1|0
  • yoo hayr neden saçma gelsn

0|0
    0|0
  • Ressimler sana mi ait

0|0
    0|0
  • Hiç kafa yormadığım bir konu :/

0|0
    0|0
  • Mesela ben siyah saçlı kızlar çok beğenirim.

:)

0|0
    0|0
  • sanırım sen öyle hissediyorsun ki başka insanların fotoğrafını alıp kullanıyorsun :)

0|0
    0|0
  • belki o kişiye özeniyordur

0|0
    0|0
  • kendini beğenmeyen başkasını daha kolay beğenir bence, ama kendini sevmeyen başkasını sevemez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...