Mutlu giden birlikteliklerinizde kavgaya yer arıyor musunuz ?

Hep iyi anlaşmak nereye kadar ? Kavga ilişkinin tuzu biberi diyen var mı ?

• Evet, canım sıkılıyor.
    82% (9)44% (7)59% (16)Oy Ver
  • Hayır, ben manyak mıyım ?
    18% (2)56% (9)41% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Kızların beynini mi yıkasak ne yapsak ? Sanki huzur mutluluk bakkalda satılıyor istediği zaman alıp kullanabiliyor da huzur kaçırmaya çalışıyor. Arkadaş o güzel ilişki zaten bozulacak niye krediyi öldürüyorsun. Ceviz kabuğunu doldurmayan kavgalardan kardeşlerimi sinir hastası ettiniz. Bir ara toplanalım siz hepinizsiniz ben tek maç yapalım kim yenerse ki siz ondada oyun bozanlık eder maçı kazanmaya çalışırsınız. Neyse top falan yok numaradan sorun çıkartmak yok hele hele zor kızı oynamak hiç yok. Yahu iki dakika dürüst yaşayın oyun olmasın desek hemen saniyeleri sayacaksınız oyun oynamayı bu kadar seviyorsanız gidin yakar top oynayın 7 kule oynayın gidin ip atlayın erkeklerin hayatlarıyla oynamayın! NoPlayYesWoman

0|0
    0|0
  • Onlar adile naşit ve münir özkulun - Cüneyt arkın ve Fatma giriğin - kadir inanır ve türkan şorayın -ediz hun ve hülya koçyiğitin -tarık akan ve Necla nazırın filimlerinde kaldı artık. Bu zamanda kadın bir fiske yese canı yanmasa bile sırf kadınsal haklarını korumak adına soluğu savclıkta alıp kocasını birkaç ay evden uzaklaştırabiliyor. Bu zamanda kadını dövmek cesaret işi. Benim başıma böyle eden uzaklaştırma cezası alacak bir durum gelse cezamın bitmesini beklemem hemen ertesi gün boşanma davası açarım. Bilimsel olarak hep mutlu olan insan bir zaman sonra tanıdığı ya da tanımadığı biri tarafından kötülüğe ya da ihanete maruz kalınca ani bir psikolojik şok yaşayıp intihar etme risklerinin çok yüksek olduğunu tespit etmişlerdir. Çünkü tek dünyası mutluluk tablosu üzerinedir ve zıttı bir durumla karşılaşınca dünyası yıkılmaktadır.O yüzden evlenince mutlu olunacağına inanıldığı gibi mutluluğu bozacak unsurlarıda gözardı etmemek ve yabana atmamak lazım.

0|0
    0|0
  • kızlar kavga ıster,erkekler huzur..kızlar gerılımden beslenır buyur,erkekler sukunetden ...ALLAH kımseyı canı sıkılanların elıne dusurmesın:))

0|0
    0|0
  • Biz ne zaman kavga etsek olay büyüyo anasını satım ikimizde sivri dilliyiz alttan alma olmuyor pek o yüzden aramıyorum rahat batmıyo .

0|0
    0|0
  • la manyak mıyım ben ya.ne diye kavgayı ararayım ki.sizin beraberliğiniz varda kıymetini bilmiyosunuz dermişim :)

0|0
    0|0
  • Evet, canım sıkılıyor.

0|0
    0|0
  • uysal ve sakin biri olduğum için pek öyle kavga falan sevmem.hatun kişi bana cırlasada pek mevzuyu ezmem.lakin sağ kaşım eğer kalkarsa...

0|0
    0|0
  • Evet o kavga esnasında eksikliklerimiz yanlışlarımız ortaya dökülüyor bir kısma sudan çıkmış balık gibi oluyosun ve daha özenli davranıyorsun

0|0
    0|0
  • Oncelikle mutlu giden birliktelik yok ama olsa bile kavga mutlaka cikar

0|0
    0|0
  • Hep kızlar pislik yapıyormuş ankete bak :)

0|0
    0|0
  • Tecrübelerime dayanarak konuşuyorum küçük atışmalar küsüşmeler ilişkiyi güçlendirir şimdiye kadar kurduğum arkadaşlıklarda hep böyle oldu :) ama fazla abartılıp trip moduna ulaşırsa sabırsız partneriniz sıkılıp postayı koyabilir :)

0|0
    0|0
  • Suyunu çıkartmazsan evet ilişkinin güçlenmesini kişilerin birbirlerini özleyerek aşık olduklarını anlamaları için güzel bir sebep

0|0
    0|0
  • Genelde canım içim zamanı bitmeden ayrılıyorum

0|0
    0|0
  • Hiç aramıyorum da iki günün biri kapımı çalıyor kavga..

*Tuzunda biberinde azı karar,çoğu zarar..

0|0
    0|0
  • daha ilkim ve sonumu bulmadım ama her ilişkinin tuzu biberiymiş

0|0
    0|0
  • yaptığın hatanın doğru olup, olmadığını mı? soruyorsun.

0|0
    0|0
  • oda heyecan tabi

0|0
    0|0
  • Ufak kavgalar ya da tartışmalar diyelim gerçekten tuzu biberi. Aynı düşünce yapısı aynı monotonluk sıkar, bireylere bir şeyler katması lazım. Arada atraksiyon şart.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kavga etmeden duramıyorum canım ekşın istedikçe ederim :))

0|0
    0|0
  • Bi ilişkide tartisma cok önemli yoksa bir taraf hep haklısın diyen taraf olmazi yüksek. Yani tuz biberden daha çok iki kişinin ortak karari olmali.

0|0
    0|0
  • kavgalar tuzu biberidir hayatın dozunda oldukça sağlamlaştırır ilişkiyi, arada da hareket lazım ya monotona bağlamamak gerek :D

1|0
    0|0
  • tabikide kavga tuzu biberiridir sadce evliliğin değil hayatın kuralıdır bu bence :) kavga olmadan sanmıyorum çokk sıkıcı olur herkes aynı fikri kabullenmek zorunda değil sonuçta .. :)

0|0
    0|0
  • aarada bir iyi geliyo kavga iliskinin tati tuzu :P

0|0
    0|0
  • Evet, canım sıkılıyor.

0|0
    0|0
  • Kavgasız ilişki olmamış ilişkidir ya

0|0
    0|0
  • Fazlası da tadını kaçırıyor, hep karsı taraf bişeyler yapıyor, sıkıldım artık yahu.

0|0
    0|0
  • Can sıkıntısına trip attığım doğrudur :D

0|0
    0|0
  • mutlaka oluyo kavgalar sevgi varsa tabiki tuzu biberi

0|0
    0|0
  • tabiki kavga olsun ki kavgadan sonra sarılıp kaynaşalım sevgimizin kıymetini bilelim :)

0|0
    0|0
  • Haha evet...Ben atışmayı seviyorum tatlı tatlı böyle :)

0|0
    0|0
  • ikisindende birer tutam

0|0
    0|0
  • B: Hayır kıyamam ona

0|0
    0|0
  • Kavga olmalı naidr olsa :)

0|0
    0|0
  • hayır durduk yere huzurumu kaçırmam kafayımı yedim ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...