Belki haddime değil ama merak ettim amaç gösteriş mi?

Benden büyük bir tanıdığım düğün hazırlıkları içinde. maddi durumu gerçekten çok iyi. gayrimenkulleri bolca var. üstelik kariyerli ve bol kazançlı bir mesleği de var. müstakbel eşi de 12 yaş küçük bir öğrenci. kalite göstergesi olacak şeylerde paradan kaçınmıyor ama diğer detaylarda ucuza kaçıyor olması dikkatimi çekti. düğünü bulunduğumuz ilin en pahalı otelinde yapıyor evi en lüks sitede tuttu ama gelinliği sıradan bir yerden ucuza aldı. mobilyaları da orta sınıf bir mobilyacıdan tamamladı. eş adayının kazancı yok anlıyorum ama 35 yaşında bol paralı bir adama yakışmayacak hesaplar yapıyor. düğün daha uygun bir yerde olup sürekli kullanılacak mobilyalar en kalitelisi olabilir. siz ne düşünüyorsunuz amaç gösteriş mi?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Gereksiz para harcama dedin mi bizim milletimiz ortaligi inletiyor.bana kalsa ben dugunde yapmam.dugune en az 2o bin lira para gidiyor.yaziktir gunahtir.o parayla ya araba alir ya da kredi cekip eve girerim lan.hadi senin tanidikta para var da gosterise harciyor.ya birde parasi olmadigi halde dugun icin 3o bin lira kredi cekenlere ne demeli ?

0|0
    0|0
  • hebele hehe adam çavdar mahmuzu yemis sabah süte karıştırıp hehehehe

0|0
    0|0
  • 12 yaş karaktersizlik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• takılsın kafasına göre:D

0|0
    0|0