Bir işiniz var ama çalışasınız yok... Ne yaparsınız?

Pc başından yapabileceğiniz kimseye bağımlı olmadığınız bir işiniz var diyelim, iyi çalışırsanız çok iyi paralar gelebilir ama bu işi yapmayı çok sevmiyorsunuz uzun süre pc başında iş için oturmak size sıkıcı geliyor ve üstünüzde acayip tembellik var. (şu an benim durumum) ev geçindirmek zorunda olmadığımdan belki de bu kadar rahatım ama fazla para kazanmayı istemek için bir nedenim yok iyi bir gelecek dışında. Siz olsanız nasıl motive olursunuz nasıl üstünüzdeki tembelliği atarsınız?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• işi yapmayı sevmiyosam yapmam

0|0
    0|0
    • Ama işin iyi yanı 1. kimseye bağımlı değilsin evden yapabilirsin, 2. hiç bir işte kazanamayacağın kadar çok para var iyi çalışırsan.. Yine de yapmaz mısın

• sen yazdığın soruya dikkatli bak ne demişssin, çokta sevmiyosunuz ? sevmediğim işi ben yapmam herşey para değil kardeş mutlu olacağın iş en iyisi

Kızlar Ne Diyor 1

• pcde yapıcağım işleri dışarı çıkar bir kafede ya da parkta hallederdim işimi bitirene kadarda eve dönmezdim

0|0
    0|0
    • ayrıca çok para var demişsin hep çalışmana gerek yokki belli bir süre çalışıp parayı bulunca bırakırsın ya da sermayenle başka işlere dalarsın mesela frenchise alıp bir kafe açabilirsin sonrada bakarsın keyfine

Erkekler Ne Diyor 2

• Tembelliğimi Hiç Bir Şeye Değişmem Beni Ben Yapan Tembelliğim Zaten. (:

0|0
    0|0
  • Sevmediğim şeyi yapmak istemem arkadaşım hayat kısa mutluluk ararım , iş neki ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...