Yatakta kahvaltı romantik diyen kızların 10-15 sene sonra yatakta bişey yenmez çarpılırsın diyen anneye döner.

Yatakta kahvaltıyı romantik bulan kızların 10-15 sene sonra yatakta bişey yenmez çarpılırsın diyen anneye dönüşmesi nasıl bir çelişkidir ?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• evlenmeden önce kibarcık olan erkeklerin evlendikleri dakikadan itibaren bir hanzoya dönüşmesi olayı neyden oluyorsa ondan oluyordur.

0|0
    0|0
    • ikisi aynı şey değil..birinde romantizim algısı anaçlıkla bitiyor artık rasyonellik başlıyor .. diğerinde ise erkek evlenene kadar numara yapıp şirin gözüküyor elde ediyor sonra aslına dönüyor.. bence öyle yapan bir erkek ya da kadın farketmez ertesi gün boşasan hakkıdır.. ne ise o yüzünü gösterse kesin karşıdaki evlenmeyecek ..

• orası öyle. umarım hayatlarımıza girecek insanalr bizleri yolda bulduklarına değişecek insanlar olmazlar ..

Kızlar Ne Diyor 10

• Anneni anladığın gün büyümüşsündür diye bir söz vardı. Yıllar içinde çocukluktan, gençliğe; olgunluğa geçişte yavaş yavaş değişiyoruz.

Kısacası tekamül...

0|1
    0|0

• Fikirlerin,bakis acisinin seneler icerisinde ne kadar cok degisebildigi,degisebilecegi

konusuna bir örnek.

Insanlar belli bir yasa geldikten sonra,onca yasanmisliktan sonra bambaska bir

pencereden bakiyorlar hayata

diye düsünüyorum.

0|0
    0|0
  • yıllar geçince insanlarda değişiyormuş demek ki... ben acıkcası yatakta kahvaltıyı romantik bulmuyorum... 10 15 sene sonra inş değişipte romantiktir demem:DD

0|0
    0|0
  • ahahahahaha bu dogru degil.. cunki onu anne cocuguna soyler.. cunki cocuk dikkat edemeyebilir doker diye.. ama yetiskin insanlar niye doksunki? oyuzden ilerde coccuguna diyebilir ama kendisi yatakda yemek yemege devam edbilir:)

0|0
    0|0
  • Yatagimi baska seyler icin kullanmayi tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Herseyi zamaninda yasamak.lazim :)

0|0
    0|0
  • Yatakta kahvalti romantik diyil hasta olursun falan ok ama hic bir romantik yani yok esim masada kahvalti haziasa daha memnun olurum...

0|0
    0|0
  • Zaten boyle davranmak bile hatta

evlendigin kiz anne degil EŞ

0|0
    0|0
  • Aynen o tarz düşünen kızlara sormak lazım :Dd

0|0
    0|0
  • Soru süper yanlız;))))

0|0
    0|0