Birden bire niye sivilceler çıktı ki suratımda :(

daha dün bu saatlerde sadece bir sivilcem vardı yüzümde ama bugün dudağımın üstünde dudağımın kenarında ve dudağımın diğer kenarında olmak üzere 3 sivilcem daha çıktı toplam 4 sivilcem oldu ve gerçekten sinirim bozuldu :( ergenlik dönemimi atlatalı yıllar oldu regl dönemimdende yeni çıktım e yüzümdeki makyajı hergün düzenli olarak silerim temizliğime önem veririm ama anlayamadım niye böyle oldu ki :( Şu an yüz maskesi var yüzümde kurumasını bekliyorum ancak sizlerdende öneri bekliyorum kısa sürede nasıl geçer bu sivilceler :(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sivilceler bakteriyel enfeksiyondan kaynaklanır,stafilakok dedigimiz normalde cildimizde bulunan bakteriler,ciltte bir çatlak kesik buldumu üremeye başlar.

Bazı dönemlerde cildin yagı,nemi fazla oldugunda,stresse baglı bagısıklıgın biraz düştügünde sivilcelerde hortlayıverir.

Soğuk havaya maruz kalmıs olabilirsin,oda dudak cevrenin catlamasına neden olmustur.Sonra o tek sivilceni sıkmışşındır eminim,onun içindeki bakteriler etraftaki çatlaklardan sızmıstır.

1 tane iken 3 tane cenazesine gelmiştir :P

Temiz tut,fazla nemli/yaglı tutma,makyaj kapatıcı sürme,hava alsın geçer merak etme :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sivilceler bir virüs hastalığı aslında. her ne kadar biz çekirdek yemeye yağlı şeyler tüketmemize bağlasakta. sen bir cildiye ye git derim çünkü önlem almazsan devam eder ve suratın tahriş olur

0|0
    0|0
  • gecmıs olsun canım stresten olabıılır bıde bırı cıktıysa dıgerlerınede bulastı mı acaba

0|0
    0|0
  • yüz maskesi kullanıyosun makyaj yapıyosun daha ne olsun ki yüz maskeleride doğal kendin yapmadıkça zararlıdır

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun diyesim var öncelikle çok gzel mal sayar gibi saymışsınız akne sivilce josyonu kullanabilirsiniz aşırıysa binde bir olduysa yedklerinizdendir yoğun oluyosa 05071469453 arayın yardımcı oluruz

0|0
    0|0
  • giyim tarzın konuşunda benimle konuşabilirsin

0|0
    0|0
  • Ya cildin herzaman puruzsuz olacak diye bisey yokki ara sira cikar gecer :)

0|0
    0|0
  • bi kere öpeyim de geçsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence cildiyeye git doğal yöntemler kimi zaman dahada kötüleştirebiliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...