Kapat

Siyah gelinlik, Beyaz damatlık?

Arkadaşlar merhaba,

Henüz hayatımda kimse yok ama birgün hayatımın kadını ile karşılaşır ve evlenmeye karar verirsem, nikahımın da sıradan olmasını istemem...

Bu yüzden evleneceğim kişinin gelinlik renginin Siyah, kendi damatlığımın ise Beyaz olmasını istesem kabul eder mi diye kafama takıldı şimdiden...

Siz olsanız siyah gelinlik giyer miydiniz?

Güncellemeler:
Güncelleme için kusura bakmayın... Düşündüğüm iki model var

1 - link

2 - link

Bu arada 5 yıldız veren elleriniz dert görmesin :D (Bu kadar da yüzsüzüm :D)

0|0
25|5

En İyi Kız Görüşü

• Fanatik Beşiktaşlı :)

İlk model çok hoş, ama beyaz gelinlik bir başka güzel oluyor. Gelinlik denemelerimde siyah da dahil birçok renk ve model denemiştim, ama beyazın hissettirdiği duygular daha farklı.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 5

• kızı bulalım gerisi bir şekilde hallolur.

0|1
    0|0
  • Beyaz temizliği ve saflığı simgelediği için özelikle beyaz olduğu düşünüyorum kabul edecek birini zor bulursun gibi

0|1
    0|0
  • şerif izgören bir eğitimde anlatıyor:

askerlikten ayrılmadan önce emrindeki bir er terhis olacak, davetiye getiriyor. düğünüme beklerim komutanım diyor, aaaa, sen nişanlı mıydın, bilmiyordum diyor şerif izgören. (davetiye basıldığına göre salon tutulmuş, tarih belirlenmiş ve haliyle tüm hazırlıklar yapılmış demek oluyor.)

asker şu cevabı veriyor: annem babam bakıyorlar komutanım.

işin gücün rast gelsin, (henüz hayatında kimse olmadığına göre) bulursan bir gün birilerini siyah gelinlik, beyaz damatlık giyersiniz.

0|0
    0|0
  • üstadım evlenecek vasıflarda hatunu buldun da düğün mü eksik kaldı etme eyleme.

0|0
    0|0
  • bende hep kırmızı gelinlikle hayal ederim karımı ^_^

0|0
    0|0
Yükleniyor...