Değişirsem Hoşlandıgım çocugu etkıleyebılırmıyım? ( yorumlarınızı esırgemeyın )

ama gercekten bastan aşşagı değişmek benım demek ıstedıgım , saçlarımı uzatmak boyatmak zayıflaamak yenı kıyafetler almak makyaj felan bastan assagı değişmek yanı demek ıstedıgım o zaman hoşlandıgım çocugu etkılermıyım etkılenırmı ( mavi gözlü , kilolu ve kahverengı saçlıyım zayıflayınca saçlarımı sarıya boyatcam yenı kıyafetler alıcam saçlarımın uzun görunmesı ıcın gercek postişler alıcam Ama bunu ilk kendım ıcın sonra ıse hoşlandıgım kısı ıcın yapıcam kendın ıcın yap dıyenler şimmdiden yorum atmasın fikirlerinizi istiorum sadece

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bende öyleyim :) değiştim de az kaldı hedefime ama kendime saygım için.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• ha diyince zayıflanmıyor yanlız .iraden o kadar kuvvetliyse bir erkek için bunu yapabilirsen bence yap o çocuk senden hoslanmasa bile yine kardasın

0|0
    0|0
    • 1 haftadır dıyetteyım ..

• 1 hafta çok büyük birsey değil amacım hevesini kırmak değil .eğer zayıflamazsan o çocuk sana bakmaz kesinlikle bakmaz ve sende beceremeyeceksin .haftaya bozacaksın diyeti ben eminim .oyle hersey oturarak elde edilmez bunu basarman çok zor ve hiç sanmıyorum oldu da basarırsan mesajını beklerim

• ne yaparsan yap nasıl degişirsen degiş karşındaki kişi sana karşı bişey hissetmiyorsa boşa uğraşmış olursun bence

yani onun gözünde aynısındır

diger türlü ise ne kadarda kötü giyinsen giyin karşındaki sana aşıksa güzel görür

0|1
    0|0
  • Sevdiğim kızı böyle etkileyebilirdim belki ama inan bana bunu yaptığında eğer zevklerin oturmuşsa bu ben değilim diyeceksin ve hayatından zevk almayacaksın Tecrübe konuşuyor.

0|0
    0|0
  • Fotoğrafın var mı?

0|0
    0|0
    • var

• o zaman görelim de yorum yapalım,mavi gözlü kahve saçlı olman güzel olduğun anlamına gelmez.Güzelsen belki bir şansın olur.

• Beyin nakli yaptırman kafi.

0|0
    1|0
  • Birinin benim için bunları yapacağını bilsem yapmasına gerek kalmazdı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunları yaparsan her erkek etkilenir sadece o değil

0|0
    0|1
  • yok zannetmiyorum hoşlanmıyorsa farketmez hem belki hoşlanıyordur

0|0