Kapat

Sporu yetersiz mi yapıyorum?

Arkadaşlar ben spor yapınca mutlaka hamlardım ama bu sefer olmadı neden olabilir? Terleme de az oluyor aynı hareketler yüzünden mi ne yapmalıyım?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• muhtemelen devamlı yaptıgın hareketlerse kasların artık o hareketlere alışmıştır. Yogunlugu biraz daha arttırmalısın mesela günde 1 km koşuyorsan bunu 2 km yap gibi ya da 50 mekik çekiyorsan 75 mekik çek

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• hareketlerin kısıtlıysa bir süre sonra sana kolay gelebilir veya hareketler seni gerçekten zorluyormu bunu sormalısın önce kendine

1|0
    0|0
  • Hamlamayı unut ve yaptığın spordan estetîk bakımdan memnun musun ona bak değilsen değişikliğe git yetersîçaluşıyor olabilirsin

1|0
    0|0
    • Spora başlayalı çok olmadı fiziksel anlamda bir değişim yok cünkü sürekli ara vermek zorunda kalıyorum ne yapmalıyım

• Düzenli program yap dinlenme günlerini antrenman günlerini ayarla kendine göre zorlanmıyorsan zorlanacağın şekilde yap idmanı squat yapıyosan elin ağırlık al öyle yap mesela anladın ?

• Anladım sağoll

• düzenli spor yaparsan hamlamassın yaptıgının yetersiz oldugundan değil vucudun alıstıgı için hamlamamıssndır

1|0
    0|0
  • vücudun alışıyor.bu iyiye işaret.spor programını değiştirme vaktin gelmiş.salonda mı çalışıyorsun?

1|0
    0|0
    • Yok evde yapıyorum

• Peki internetten veya başka bir şekilde temin ettiğin spor programı var mı? Eğer varsa, programını değistirmeni öneririm.

• olabillir düzenli olarak yapıyorsan vücut alıştığı için terlemen olmayabilir :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alışmışsındır ondandır

1|0
    0|0
Yükleniyor...