Arkadaşlar soruma yorum yaparsanız sevınırım ben çıkış bulamadım çünkü..

Şimdi benim önceden arkadaş 4 senedirde sevgili 5 aydır ayrı olduğum biri var. Kendisi iş için ırağa gitti. ve sevgililer gününde hediye falan yollamış bana. telefonlarını açmıyordum en sonunda bir kaç tane arkadasıma ulaşıp telime cvb versın demiş. neyse açtım konustuk vs.. sana para yollıcam hesabına yatırıcam ihtıyacın olursa harcarsın falan dedi ( bende hyr dedım ama ısrar edıyo ) geldiğim zaman seni isticem babandan vs. bUNları düşünmesi güzelde beyefedının facesıne girdim vee kızlara neler yazmamış ki . siz olsanız ne düşünürsünğz?*

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kızlara ne yazdığını boşver,kızlardan cevap gelmiş mi yoksa abaza muamelesi görüp cevap bile verilmemiş mi? bundan haber ver,kendi çalıp kendi oynamışsa zarar gelmez ayrıca baksana ordaki mesajları silmeyi akıl edemeyecez kadar da beceriksizmiş :D yok çapkınlık yapacaksan tam yap

0|0
    0|0
    • kızlardan bazıları cevap vermiş bazıları oralı olmamış

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer seviyorsan kesin cevap verme, uzakta olan birini facesine bakıp hemen yargılama, dönüşünü bekle ihtiyatlı davran, daha sonra tutum ve davranışlarını ölçer biçersin, anlayacağın zamana yay

0|0
    0|0
    • ama içim içimi yiyor

• ama meyilli oldugunu göstermez mi aldatmaya? bide şunu düşünuyorum benı sallamayıp bu kdr peşimden koşmayadabilirdi. acabalar kafamı allak bullak ettı ya... :(

• fazla kafaya takma, iş olacağına varır, su akar, yolunu bulur demişler

• gabarda 4 kurşun yemeli ve ölmemeli diye düşünürüdüm

0|0
    0|0
  • Ya olabilir,ırak gibi bir yerde yokluktandır o :) Bir fiziki aldatma iki duygusal aldatma vardır.Simdi ben sana soruyorum,seni nasıl aldatmasını isterdin ?

0|0
    0|0
    • ikisinide istemezdım ama duygusal aldatma baya bir koyardı...

• senin yerin ayrı demekki daha ne istiyosun yaa...

0|0
    0|0
    • ama baksana başka kızlara da yazıyo

Kızlar Ne Diyor 2

• ben yorumları okudumda bazı saçma sapan insanlar o kıza ne yazmıs senin umrunda olmasın seni onlardan ayırt edyo felan diye yorum yapmıslar arkadaşlar bırakın allah aşkına bu saçma sapan düşünceniz beni öldürcek kızlarsoruyor.com bilgi alışveriş yeri anladınızmı biz burada akıl alışverişi yapıyoruz insanları yanlış yönlendirmeyin canım sana tavsisiyem beni iyi dinle ben 19 yasında bir insanım 13 yasında hayata erken merhaba diyerek çok yanlış yollardan geçtim herşeyi gördüm iyisinden kötüsüne bu durum iç acıcı bir durum değiL ne demek ya sana para yolliycak diye seni babandan istiycem diyo diye seni gerçekden seviyormu ? sence facedeki kızlara yazdıkları ortada kendi gözünle görüyorsun eğer insanlar iyi olsaydı sütünü verdiği sarı ineğin boynunu kesmezlerdi bu hayata keşkelerle yaşama sana tek tavsiyem ve insanların parasınında malınında yalan aşkınında canı cehenneme heba etme bunlarla kendini Sirkele kendini yazık etme kendine insanlar iyi değil Okadar insan gördümki ben kendime baktım insan oğlundan ibret aldım sadece bu hayata yapacağın tek sey beyninle hareket etmek duygularınla değiL yoksa gebersende bu dünyanın karnı seninle doymaz ...

0|0
    0|0
    • şöyle bir durum canım. bizim zaten öncemizde vardı. cinsellik namına bişey bekleyemez benden. parayı da ben şuan çalışmıyorum o yuzden . zaten boyle anlaşmısdık ordan geldıgı zmn bnı ıstıcektı . ama bılmıyorum şuan barışmadım tabii

• o ırakta ne cevizler kırıodur ooooo

0|0
    0|0
    • evt ya :(

• güvenilmez bir tip :( yensni bul bnce.s

Yükleniyor...