Diyorumda erkekler dünyada neler yapmışlar neler sizde düşünüyomusunuz benim gibi ?

devasa yapılar,gökdelenler,yollar,köprüler,yapay adalar,silahlar,uçaklar,helikopterler,gemiler aklınıza gelen herşey ama herşeyi erkekler yapmış dünyada demekki gerçekten Allah insanları yaratırken gücü ve birazda olsa fazla bir şekilde zekayı erkeklere vermiş,kadınlar kesinlikle yanlış anlamasın hepsi başımızın tacı ama düşününce gerçekten öyle,mesela erkekler yapmıyoruz deseydi kadınla aynı şekilde yapabilirmiydi? Tabi kadının görevi ayrı erkeğin görevi ayrı bu kısmı düşünmeden cevaplarsanız sevinirim..

• Haklısın evet
    50% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Haksızsın çünkü..
    50% (1)100% (2)75% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kadinlar nezamandan beri erkeklerlen esdeger bir Egitim hakkina sahip ? Batida bilem sadece yaklasik 50-60 senedir.

Kadina nezamandan beri söz hakki veriliyor özellikle butür konularda ?

Gercekte tarite bircok Bilimkadini var ama son 50 seneye kadar erkekler tarafindan yönetilen bir sektör oldugu icin onlardan fazla birsey duyulmuyordu.

Ama bu onlari yok saymaz. Bircok nobel ödülü (Bazilari birden fazla) kazanan Kadin Biliminsanlari var örnek olarak.

Marie Curie

Maria Sybilla Merian

Rosalind Franklin

Bunlar sadece simdi aklima gelenler...

0|0
    0|0
    • bütün dediğim herşeyi dünyada yapılan herşeyi ya da varolan herşeyi kadınlar yapabilirmiydi peki erkekler hiç karışmasaydı ?

• Tarihin basindan beri kadinlar ayni Egitim haklarina sahip olsalardi belki neden olmasin.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Kadınların memesi var lan gökdelen yapmasa ne olur

cayırt

0|0
    0|0
    • biz görevimizi yapmışız bu yaptıklarımız görevimiz çünkü allah bize gücü vermiş.kadınların görevide farklı.benim düşüncem farklı

Yükleniyor...