3. dünya savaşının çıkacağına inanıyor musunuz?

herşeyin bir sonu güzel günlerin mutlu yaşamın çevremizde neler oluyor ebet bizimde bir sonumuz var...siz ne düşünüyorsunuz bazen düntyada birçok şeyin sonuna geliyor gibi hissediyorum

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu nüfus artışı böyle devam eder dünyayı bu kadar hızlı tüketmeye devam edersek elbet bir gün çıkacak...

0|0
    0|0
    • Senin fikrini soran olmadı, düşüncelerini kendine saklayıp yut.

Erkekler Ne Diyor 11

• Çıkmaması mümkün değil.

Çünkü yaşam bir savaştır. Güçlünün ayakta kaldığı bir mücadele, bir doğal seçilimdir.

Dünyanın ömrünün bitmesine de daha çok çok uzun bir süre var.

Bu periyot içerisinde 3. Dünya Savaşı değil, 100. Dünya savaşı da çıkacaktır.

0|1
    0|0
  • 3. dünya savası da cıksa 5. dünya savası da cıksa Türk milleti her zaman bir yolunu bulur galip cıkar.

0|1
    0|0
  • diplomasi icad olduğundan beri savaşa inanmıyorum ayrıca savaş denk kuvvetler arasından olur aşağı yukarı şu dönemde anca ezicilik var

0|0
    0|0
  • İnanmaktan öte biliyorum. Evde sular gidince suların gittiğini bilmez misin?

0|0
    0|0
    • dünya savaşı diorum ortadoğu değil

• İlla elektriklerin kesilmesini de beklemek zorundamısın birşeyleri görmek için?

• 3. Dünya savaşı olmaz, artık sadece Müslümünlar kendi aralarında savaşır. Avrupa ülkeleri ve ABD silah satar, yönetir, teşvik eder vs. vs.

0|1
    0|0
  • 3.dünyayı bilmem ama birazdan bizim evde savaş çıkacak:)))))))

0|0
    0|0
  • illaki çıkıcak..kaynaklar tükeniyor büyük devletlerin yeni kaynak arayışları savaşı beraberinde getiricek.

0|0
    0|0
  • kesinlikle cıkacak

0_0

0|0
    0|0
  • zaten şuan o savaş var

0|0
    0|0
  • zaten 3. dünya savasi cikmis güzelim benzin 5 tl mutlu musun

0|0
    0|0
  • Bence şu an savaş halinde bir dünyada yaşıyoruz

tamam la tamam vurmayın :'((

cayırt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Silahlarla direkt savaş yok artık, uzun süre de olacağını düşünmüyorum

Sömürgecilik var

Talan var

Bulaşıcı hastalıklar var

Emperyalizm var

Amerikanın oturduğu yerden petrol için bahaneler yaratması var

Demokrasi götürmesi var

Ekonomisini çökertmesi var

Ambargo var

...

0|0
    0|0
  • Anavatanım, Ingiltere her zaman için dünya savaşlarının tek birincisi olacaktır.

1|0
    1|0
    • evet insanları birbirine öldürtmede ingilizlerin üstüne yoktur..iğrenç ırk ingiliz.. yaşasın iskoçlar yaşasın irlanda...

• :O iyi insanlar yaşasın :)

• Bunu zaman gösterir ancak

0|0
    0|0
Yükleniyor...