Facede sildiğimiz mesajlar geri gelir mi ? +1

Çok önemli. Ona göre bir arkadaşıma şifremi vereceğim. Benim bildiğim silinen hiçbir mesaj geri yüklenemiyor. Eskiden arşiv indirilince geliyordu ama artık onuda denedim gelmiyor sadece şuanki veriler iniyor yine de sormak istedi Bir hileyle falan mesajlar yükleniyor muuu ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tarih oldular.. Gelmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Olayın adli mercilere taşınması gerekir o mesajları geri alman için ..

Böyle bir imkanın yok bir hile ile de geri alamazsın.

1|0
    0|0
  • seni gidi seniiiii önceki mesajları sildin arkadaşınada valla kimseyle konuşmadım ınanmıyorsan al şifremi gır bak dedin ama yınede acaba var kafanda dımi arşimden de sildiysen çıkmaz korkma :):):):)

1|0
    0|0
  • Eskiden olsa arşivden gelirdi ama şimdi gelmiyor. Eğer ki şifreni vereceğin kişi üst düzey bir hacker değilse. Genelde bunu yapmanın yolu facebook veri tabanına girip geçmişe doğru taramaktır. Bunu şifreni bilmedende yapabilir

1|0
    0|0
    • Geriye doğru taramayı nasıl yapacaksın merak ettim doğrusu :))) Asıl merak ettiğim şey ise veritabanına nasıl erişim sağlayacaksın ?

• Hacker olmadan bunu yapamazsın zaten. sadece bu yöntemin etkili olacağını biliyorum

• bak sen silmeyi bilmiyorsundur benim gbi sazana gelme. şimdi sen sildin sanıyorsun çarpıya tıklayınca ama öyle olmuyor. konuştukların arşivde birikiyor. sillmen için mesajların içeriğne girip tek tek komut ile silmen gerek

1|0
    0|0
  • kesnlike sildigin mesajlar geri gelmez ancak polis izinle ulaşabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesajları geri getirmenin bir programı olduğunu duydum ben de.Gerçekliği var mı bilmiyorum ama sadece bir duyum.

1|0
    0|0
  • Ne dedikodular sırlar varsa artık :D

Geri gelmez öyle bir sistemin oldugunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Hayir malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...