Umut bulut antalyaspor maçında golden sonra neden baygınlık geçirdi

az önce bir fotoğrafta gördüm şaşırdımda Şu an sakat mı yani

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• 1.70 lik sneijder izbandut gibi umutu çarpışarak bayılttı :) önemli bişeyi yok 1 dk sonra hemen ayağa kalktı

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• maça bakmadım yeni duyuyorum umarım birşeyi yoktur.

0|4
    3|1
    • selamlar dilerim öncelikle kimseyle derdimin ve alıp veremedimin olması söz konusu dildir burası sosyal ağ ben sadece kendi halimde takılan birisiyim ismimin geçmesini bir konuda hiç istemezdim eksiyi ben verdim ama alıp veremedim yok sadece birisini ben verdim yanlış anlaşılmasın diye konuya açıklık getirmek istedim iyi eğlenceler dilerim.

• verme eksi meksi

• iyi eğlenceler dilerim.

• yunus arkadasım eksi verdi diye onu açık etmek bence terbiyesizliktir

0|4
    2|0
  • sneijder kaleden topu almak için koşuyor ve umuta çarpıyor

0|0
    0|0
  • Sneijder ile çarpıştı

0|1
    0|0
  • kucuk dılını yutmus

0|0
    0|0
  • çarpıştılar çünkü

0|0
    0|0
  • Çarpıştılar hacı

0|0
    0|0
  • sneijderin dizi kafasına çarptı

0|0
    0|0
  • Hayır sadece tranva yasadı

0|0
    0|0
  • Galatasaray'da bazı futbolcularda ruh yok ruh.Herkes melo gibi olsa keşke.Drogba felan her maç dilini çıkarıyor .Drogba direk gibi dikiliyor gönderilmesi lazım.Umut bulut'da yetenek yok selçuk ölü.Galatasaray'da en az 7-8 futbolcu gönderilecek.Sabri felan kim ya gönderin gitsin amrabat allahı varsa bidaha gelmesin.

0|0
    1|0
    • 1-sabrinin gönderlmesini taraftarlar istemiyo.2- 3 4 maçta gol atamadı diye hemen drogba gönderilsin demeyin chelsea maçında görceksiniz siz onu.3- umut bulutda yetenek olmasaydı maçın son 10 dakkasında çıkıp gol atamazdı real madride karşı o kadar adamımız varken o attı . ki casillas gibi bir kaleciye attı. casillas ise en son golünü umutttan yedi

Kızlar Ne Diyor 4

• Sneijder ile çarpıştılar

2|1
    1|5
  • Sneijder ile çarpıştılar

0|0
    0|0
  • Sakat falan değil o an yüreğim ağzıma geldi ama bir şey olmadı Allahtan Sneijder sevinçten topu almaya giderken kolu Umut'a çarptı o yüzden

0|0
    0|0
  • sakat değil sneijder ile çarpıştılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...