Galatasarmı-beşiktaşmı ?

ben beraberlik ya da galatasarayın almasını isterim çünkü beşiktaş bu maçı kazanırsa biz fenerbahçe liler için iyi olmaz bence. galatasaray elbet bir yerlerde yenilir ama beşiktaş alırsa yenilmesi çok zor bir duruma gelir.sizce

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçelilerin aklı Galatasaray kazanır diyor gönülleri ise Beşiktaşın kazanmasını istiyor hiçbir Fenerbahçe´li Galatasaray´ın kazanmasını istemez

0|2
    0|0
    • onda haklısın ben galatasarayın kazanmasını hiç istemem 5-6 ncı sırada olsa bile

• baros15 ben beraberi mantıklı bulurum ama gsnin kazanmasını isterim gs bir yerde kaybeder ama bjk kazanırsa hiç kaybetmez.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kusura bakma ama Beşiktaş'ı gözünde fazla büyütüyorsun dostum gören de sanır ki biz değil de onlar rakiplerini 6 gole boğuyor ZTK'den Buca'ya elendiler Bursa'ya karşı şansla kazandılar emin ol biz bu maçı alırsak asıl belanızı ondan sonra bulacaksınız Galatasaray kazanacak

0|0
    0|0
  • Asıl Galatasaray'dan korkun bence. Galatasaray ne zaman son anda kupa kaybetmiştir ki :D

0|0
    0|0
  • galatasaray alır bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yine gizli yine var bişe bu soruda :) Gerçekten Fenerliysen düşünme bunları sen maçlarını kazan yeter ,)

0|0
    0|0
  • beşiktaş alacak ins...hakem temiz bir maç yönetsin burakta eliyle meliyle oynamasın yeter...ama bence fener şampiyon olur busene...

0|0
    0|0
  • 1-1 olsun bizim olsun

0|1
    0|1
  • Bence bu maç kırılma noktası, Galatasaray kazanır

0|1
    0|0
  • fazla istekte bulunma Galatasaray ççooookkkkk istekleri geri geldiği yere gönderdi zamanında

0|0
    0|0
  • beşiktaş alıır

0|1
    0|1
  • galatasarayi dogru yazmadigin icin seni kiniyorum

0|0
    0|0
  • doğruyu söylemek gerekirse bende katılıyorum sana beşiktaş alırsa kötü olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...