Ayak parmaklarından karakter testi!

Ada'nın sorusunu görünce aklıma geldi. Yabancı bir arkadaşım vardı, erkek arkadalımla tatile gittiğimizde o da sevgilisiyle bize katılmıştı.

Bir gün bana sevgilimin ayak parmaklarını gösterdi burun ucuyla. O duymasın diye kısık sesle 'dikkat et, ikinci ayak parmağı başparmağından büyük' dedi. O anda soramadım neden böyle dedin diye. Daha sonra da unutmuştum bu söylediğini.

Şimdi aklıma geldi bu. Duyan var mı böyle birşeyi?

Kadınlarda ya da erkeklerde ikinci ayak parmağı başparmağından büyük olursa o kişi hakkında birşeyler söylenebilir mi?

Baştan söyleyeyim ben cevabı bilmiyorum. Ada'nın sorusundaki gibi tufaya gelmek yok yani :)

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• hey girlün bi sayısında var cevabınn link

0|0
    0|0
    • yok malesef, ama başparmağın yanındaki ikinci parmağın ismini öğrendim bu yazıdan, dilek parmağıymış. Dilek parmağı başparmağından uzun olanlar hakkında bişey yazmıyor ya da ben göremedim

• ben mi ne munasebet gevezelik :P

Erkekler Ne Diyor 2

• o kadar cirkin ayaklarim var ki :S bas parmagim en uzunu, zaten palet gibi ayaklarim var bir de bas parmagimla yanindaki parmak arasi ekstra parmak girecek kadar acik :D meslegin kotu yani iste... cirkin ayakli olmak

0|0
    0|0
    • e sen yırttın o zaman :) ben sonra bu adamdan da ayrıldım. şimdi düşünüyorum da bu önerme doğru mu acaba. felaketin habercisi miydi o yabancı arkadaşım :)

• aklima fesat dusunceler gelmesin de :I

• Cevabını bilmiyorum ama olay çok tehlikeli boyuta doğru ilerliyor.İşaret parmağı yüzük parmağı ayak baş parmagı derken bakalım daha neler çıkacak.Bir gün sanırım ilişkileri bunlar belirleyecek.

Kurban alınırken işi bilenler kurbanın etrafında şöyle bir dolaşır.Eksik bir şeyi varmı diye sonra agzını açıp dişlerine bakar.Birden aklıma o geldi.

Kızlar artık biriyle tanıştığında sanırım bakacağı yerleri öğrendiler.Karekteri hak getire ona bakmasalarda olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben şimdi araştırdım da yok 2. ayak parmağı uzun olan hatunlar eşlerinden daha uzun yaşarmış.

ayy olmasın öyle bişey :/

ben daha önce öleyim yada ikimiz trafik kazasında,depremde falan beraber ölelim.

bide böyle kişiler kıskanç olurmuş doğru* :D

senin diyceğin teori ne bilmiyorum merak ediyorum.belki çürütürüz bu hipotezi ha :p

0|0
    0|0
  • Ya benim öyle ayak işaret parmağım baş parmağımdan büyük hem de bayağı bi büyük :D

niyeymiş ?

0|0
    0|0
  • Kötü durur be o dediğin :D

bilmiyorum ben de merak ettim şimdi

0|0
    0|0
  • sırada ne var bacak kıllarından karekter testımı :))))

0|0
    0|0
    • o zaman bacaklarimin killi oldugu zamani beklesinler :D kilsizken karaktersiz cikmak istemiyorum

• :)))))))))))))))) hiç gülcem yoktu kopdum

Yükleniyor...