Evlatlık Hakkında.............................

Benden 2 yaş büyük abim var, başka ailede.Annem doğum yaptığında doğum anında onu anneme öldü diyerek evlatlık vermişler..Seneler sonra ilgili bir kişi itiraf etti bunu.

Şimdi annem babam özellikle annem onu ebnim bulmamı istiyor.Bulurum ama o ne gibi zorluklar yaşar?kafam karışık?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• O senin abin. Aklı başında ise senle muhabbet etmeye tenezül eder ama annen baban için aynısını söylemem. Bunu bilerek yapmışlar ve hafifletici bir sebep yoksa hiç konuşmayadabilir. İyi halden sen 25 olsan 27 yıldır farklı insanlara anne baba diyor. Sen aynısını kendin için düşünürsen dediğimi anlarsın. Ama bulmak istiyorsan ATVde Müge Anlı nın programına başvur yalıyorsa en fazla 1 hafta bulunur.

0|0
    0|0
    • yo öyle tv de özel hayatın paylaşılmasına karşıyım özel hayatım var benim de..

Ve soruda belirttim hep yanlış anlaşılıyo, çalındı nasıl ifade ediyim daha.. bilerek verme durumu yok

• uff:) beynim dolu açıklıyamıcam. onu farklı anlamda demiştim

• Yok anladım da takılıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bulurum diye öyle hemen iddiada bulunma bence mevzu üzerine belliki en az 25 yıl geçmiş, sağmıdır ölümüdür Türkiyedemidir bilinmez.. Büyük bir ihtimal hayatı düzenini kurmuştur, bir zorluk yaşamaz bu saatten sonra

0|0
    0|0
    • ufak ipuçları var ve çok detaycıyımdır bilmiorum kendime güveniom kısacası.

zorluk yaşamaz diyosun yani, ben de tam aksine düzeni kurulu olduğundan zorluk çeker mi diye düşünmüştüm?

• ben hazırım da annem babam çocuk gibi onlar hazır mı onu bilmiyorum açıkcası.

• Onlarla konuş bu tür şeylerin olabileceğini.. Onlarda bir kez daha düşünsün

• Bana mı istemiş bunu hangi vicdana sığar ki bu inanamıyorum yaaaaaaaa ... peki sen gerçekten istiyormusun abinle tanışmayı ?

0|0
    0|0
    • anne babamın haberi yok isim vermek istemiyorum ama çalma yapmışlar işte

• Anladım valla sen bilirsin ama kimse bilemez ne hissedeceğini belki çok sevecek benimseyecek belki de hiç bir şey hissetmeyeceksin..

• haklısın

• Önce ilgil kişiye git konuşun biraz. Ses kaydını al, kopyala. Kopyasını al ve direk adliyeye git, orda öttürürler...

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun diyim bayabi davalık durum kaçırma olduysa yasal suç bayabi adli cezalık tabi bulursun hatta bu kişiler maddi manevi yargılanır ama zaman alır baya birde kafa şisikliği

0|0
    0|0
    • teşekkür.evet tehlikeli durumlar da oluşabilir baş ağırır baya

• önemli değil ama sana kalmış kafana koyduysan vazgeçme derim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...