Sizce dediği gibi ilerde karşılaşır mıyız ?

Sevgilim varken çalıştığım yerde bir çocuktan hoşlanmaya başladım o da benden hoşlandığını söyledi. Ama sevgilin var ve evlenmeyi düşünüyorsunuz biz olamayız ben seni mutsuz ederim dedi. Ama çalışırken felan bakışmalar oluyordu arada. Bana çikolatalar alıp getiriyordu mutlu oluyordum. bir gece sevgilimle tartıştık onun yanında aldım soluğu. Birer içki içtik sonra yakınlaştık öpüştük ama ben geri çektim kendimi. Olmaz doğru değil dedim.

Ertesi gün işe geldik bana işi bırakacağını söyledi saçmalama falan dedi yapamıyorum seni onun yanında görmeye dayanamıyorum dedi. Ama beni mutsuz edeceğini sorunları oldugunu söyledi ben gidicem sende evleniceksin söz ver bana dedi. Vermedim. Gitmiceksin dedim. Bana o gün tamam dedi ertesi gün işe gelicek diye bekledim gelmedi nerde diye sordum istifa etti sana da üzgün oldugunu söylememizi istediler dedi. Numarasını istedim aradım actı. Bana bunu yapmicaktın seni hiç affetmicem dedim. İnan bana birgün biyerde karşılaşıcaz ve o zaman seni bida hiç bırakmicam dedi. Kapattık.

Ve ben evlendim ama onu aklımdan çıkaramıyorum. Eşime de haksızlık yapıyorum farkındayım ama elimde değil. :(

Güncellemeler:
Evlendim cunku 5 senelik bir gecmisimiz vardi. Onu cok seviyorum oda beni. Ama inanin kendimi cok kotu hissediyorum bazen keske olmasaydi boyle bisey keske hic hoslanmasaydim ondan. Ben bile kendimi sucluyorum bu durum yuzunden

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• niye evlendin ?

0|0
    0|0
    • cocuk varmi?

• Yok dusunmuyoruz suan. Biraz zaman gecsin diye bekliyoruz ama genel anlamda mutluyum sadece kavgalarimizda acaba onla degilde oburuyle olsaydin.nasi olurdu diyorum

• bence ayril cünkü yarin öbür gün cocuklarin bu durum yüzünden mutsuz olacak

Erkekler Ne Diyor 5

• sen kaşarın önde gidenisin.

0|1
    0|0
  • bu devirde ilşklern ve elilklern bitme sebbi %80 yasak aşklaran ve kadınlardan kaynaklnıyor kadınlar zevklerne daha düşkn aldatma olasılgı dha yüksk

0|0
    0|0
  • senin gibi basitler yüzünden doğal denge çok bozulduu. zman çok bozuk. yarın bir gün karsılassan yatrsında sen ytamam dıceksın merak etmeo ıkna eder .) ne istedıgınızı bılmıyosunuz cunkü dengesizsin onla olsan bu sfer kocanı özlerdin heralde .)

0|0
    0|0
  • sözün bittiği yerdeyiz :(

0|0
    0|0
  • bu ve buna benzer onca kadın itirafı varken hala erkekler aldatır diye sadece bize yüklenenleri kınıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Film gibi resmen senin icin cok uzuldum yani keske onu sevdigin halde evlenmeseydin ve onu tekrar arasaydinşu anolmayan biri icin evliligini zedelemende dogru olmaz sanirsam Kocan acisindan dusunursek onun icinde kotu bir dusum allah yardimcin olsun :(

0|0
    0|0
  • valla kınamak istemyorum ama yavrum niye evleneden o zamn cabuk acıl esine ve ayrıl manyak mısın nesin yavv

0|0
    0|0
  • mutluluğun bak kocanı sevmeye çalış buralarda dolanma ..a

0|0
    0|0
  • Bizim buralarda kız evlendimi ancak baba evine tabutla döner gecmisi düsünme esinde seni seviyorsa baskasini onun yerine koyma hem ne demisler gelen gideni aratir

0|0
    0|0
Yükleniyor...