Kızlar acilll bakar mısınız

ağzımda sürekli yaralar oluyor ve uzun süre geçmiyor o kadar ki resmen yaraya alışıyorum abartmıyorum.. ve yaraların izleri hiç geçmiyor ağrıdan çok kaşıntı var ..genital bölgedede bu böyle, kaşıntı var ve bazen karnıma iğne batması gibi ağrılar oluyor kaşıntının çok olduğu zamanlar ise =akşamları - sıcak tutan pantolanlar giydiğimde taytlar ve regl dönemi doktora gittim ve hiçbir şey söylemeden ilaç yazdı ve hiçbir faydasını görmedim

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• hangi doktora gittin ve de doktora genital bölgedede aft olduğunu söyledinmi ? ağızda ve elde oluşan bu yaralar (oral ve genital aftlar yani) Türk doktorlardan birinin adını verdiği Behçet Hastalığının tipik belirtilerindendir . Kesin hasta olduğun anlamına gelmez ama yinede bir romatoloji uzmanına görün derim .Onların yapacağı kan testi ile hastalık olup olmadığını öğrenebilirsin ...

0|0
    0|0
    • ya 3 4defa doktora gittim ilk saglık ocağına gittim o zaman sadece ağzım yara oluyordu behçet olabilir hastaneye git test yapsınlar dedi yaptılar ve behçet olmadığını söylediler en son jinekoloğa gittim oda ilaç yazıp gönderdi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Seninle gerçekten ilgileecek bir doktora gitmelisin.İlaçlarla geçecek şey değil bu ciddi bir durum olabilir.

0|0
    0|0
  • Bişi sorucam, biri ile cinsel iliişkiye girdin mi veya oral yolla bişi oldu mu ?

Virüs olabilir ! adam gibi bir dr a gitmelisin, tırstım ..

0|0
    0|0
    • hayır cinsel ilişkiye hiç girmedim zaten doktora gittiğimde de evli olup olmadığımı sormuşlardı

Yükleniyor...