Galatasaraylı futbolcularının kavga etme sebebi nedir sizce?

link melo ya neden kemik vermiyorlar ben anlamıyorumki gökhan zan dupdururken kavga çıkarmaz sizce :))))

Güncellemeler:
melo ya yanlış bir yakıştırma yaptım ve aşağılama oldu büyük harflerle GALATASARAY lı arkadaşlarımdan özür diliyorum yapmamam gerekirdi chelsea ye karşı yanınızdayız tekrardan özür diliyorum kişilik haklarına saldırdım.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• İmparator dedikleri fatih terim kendisine benzetti oyuncuları.. Normal saldırganlar :)

0|6
    2|6
    • hahaha :))

• bencede en ıyı cevap hak edıyor artı verdım canım eşitlenir insallah tabıkı !

Kızlar Ne Diyor 5

• melo her hafta rakip takımın oyuncularıyla hakemlerle tartışıyor bir takım arkadaşları kalmıştı o da oldu biz ona boşuna çirkef demiyoruz :)

0|5
    1|2
    • aynen katılıyorum fatih terimin saldırganlığına çekmişler :)))

• bunlar yalan haber

1|5
    1|7
  • Tartışmalarını ve eleştirilerini hep saygı çerçevesinde yaptıgını zannediyordum. çünkü hep öyle görmüştüm. saygılı davranıyordun, taaa ki bu sorunu görene kadar. Melo'yu sevmeyebilirsin hareketlerine gıcık olabilirsin ama bir insana köpek diyebilecek kadarr... yakıştıramadm açıkçası

0|0
    0|0
    • haklı oldunuzu söylemek istemezdim ama haklısınız hakaretten çok bir aşağılama gibi oldu yapmamam gerekirdi.

• yok bu yorumum sana değildi sevgiselii1907'ne söyledim. sen büyüklük yapıp özür dilemişsin zaten

• teşekkürler.

• galatasarayda yerli yabancı olarak 2 grup oluştu çünkü

0|1
    0|0
  • Melo'nun istediği yere indirememiş sanırım topu Gökhan Zan,o da laf söylemiş ama abartan taraf Gökhan Zan olmuş gerek yoktu bu kadarına neyse ki birbirlerinden özür dilediler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• galatasaray takımında huzursuzluk var yerli oyuncularla yabancılar anlaşamıyorlar selçuk un performans düşüklüğünün sebebide bu yerli yabancı ayrımından kaynaklanıyor.

yabancıların parası günü gününe ödenirken yerlilerinki geciktiriliyor yabancılar sürekli el üstünde tutuluyor buda takım içindeki huzuru bozuyor.

0|4
    0|1
  • Futbolcular antremanda tartışabilir çünkü ordada maç yapıyorlar ve bazen gergin anlar olabiliyor bu kavga futbolcuların önümüzdeki maçlara nasıl hırsla hazırlandığını gösteriyor

1|1
    1|5
  • Kavga değildi tartışmaydı ve idmandan sonra barıştılar özür diliyip.

1|2
    0|5
    • link kulübü dolandırıcılar yönetiyor :))))

• bende o yüzden takmıyorum :) ALLAHA EMANET TEKRARDAN :)

• Sende Allah'a emanet dostum :)

• Öncelikle olay doru ama bu olay bence çok normal zatenki barışmışlar kapanmıştır bile olay :)

0|1
    1|5
  • Evli insanlar bile kavga ediyor bunlar normal şeyler barışmışlardır zaten bundan bile kendilerine pay çıkaran sivri zekalılar var

1|1
    0|6
  • melonun herzaman yaptıgı seyler yesınler bırbırlerını

0|1
    0|0
    • dostum yinede benim bu aşağılamayı yapmamam gerekirdi onlar galatasaraylı taraftarlar herkesin karakteri farklı hepimiz bir şahısız sonuçta onlar yaptı diye bizde düşmek zorunda diliz.

• yapmaman lazımdı :))

• aynen ::(

• Antreman kavgalar olur bu her takımda oluyor Arsenal macı öncesi bayern m. de oldu burada ki asıl sorun ne biliyor musun Senin melo'yu bu denli aşalayarak bir soru sorman Seviyeni belli ediyorsun Yazık.

1|0
    2|5
    • ben istedim futbolcuyu eleştirir asağılarım çünkü ben taraftarım aynı şekilde sizde öyle senin burada seviyeyi karıştırmanı anlamak mümkün değil.

• kalkıp havlar gibi hareket yapıyor ben aşağılamıyorum eleştirmeklede son derece haklıyım.

• İleri zeka istediği hareketi yapar sende beyni olmayan birisin sen

• Aslanım Melo antremanda bile hırslı çalışırken bile hep en iyisi olmak istiyor keşke Galatasaray'ın 11 tane Melosu olsaydı

0|0
    0|0
  • melo kemik hakediyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...