Takip ettiğiniz Futbol yorumcuları ?

Maç bittikten sonra mutlaka kaçırmam yorumlarını dinlerim veya köşe yazısını okurum dediğiniz futbol yorumcuları var mı ?

mehmet demirkol

ömer üründül

uğur meleke

güntekin onay

rıdvan dilmen

hıncal uluç

ahmet çakar

şansal büyüka

veya sayamadıgım bircok yorumcu ?

Ben mehmet demirkol'u takip ederim.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ali ece rıdvan dilmen ikisi de çok bilgili

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• her yorumcunun dediğine bakarım.ama özelliklee hıncal uluçun . çünkü o adam sürekli muslera hakkında gereksiz gereksiz yalan yanlış konuşuyo muslera bu lligin en iyi kalecisi ama kendisi bunu en kötü olarak algılıyo

0|1
    0|0
  • Başta Bülent Korkmaz,Güntekin Onay ve Mehmet Demirkol gerçi Mehmet Demirkol'un her yorumunu beğenmem ama zaman zaman iyi konuşuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben özellikle birini seçmiyorum kim yorum yapıyorsa hepsini dinliyorum. sabahları 10:25 te spor manşet dahil.

0|1
    0|0
  • mehmet demirkol harika bir yorumcu

0|1
    0|0
  • bir Beşiktaşlı olarak, önce Rıdvan Dilmen, sonra Ali Ece ve Güntekin Onay'ı takip ederim

0|1
    0|1
  • türkiyedeki yorumculardan bir sergen futboldan anlıyordu onu izliyordum o da teknik direktör olunca izlemiyorum. hepsi baştan sona gereksiz insanlar. türkiyedeki çoğu vatandaş onlardan daha çok biliyor futbolu

0|0
    0|0
  • trt 3 de bünyamin gezeri takip ediyorum rıdvan dilmen biz fenerbahçe lilere ayrımcılık yapıyor bizi üstün gördüğü için ben onu dinlemem yorumcu dediğin ayrımcılık yapmıcak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...