Uykusuzluk çekiyorum. Kalkınca da bütün gün her yerim ağrıyor ve uyuşuk oluyorum ne yapabilirim?

geç yatıyorum geç kalkıyorum kalkıncada bütün gün her yerim ağrıyor ve uyuşuk oluyorum ne yapabilirim öneriniz olan?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• melatonin alamıyo beynin 11- 05 arası alması lazım yatma saatlerini düzenlemeye çalış tabi biraz daha az mastürbasyon yap :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Loraxy diye bir hap var.Onu aldın mı horul horul uyuyorsun.Ben bazen iki tane alıyorum deliksiz oh mis...

0|0
    0|0
  • yatmadan önce 3 kulhuvallahu 1 elham ve kalkmak uyanmak istediğin saati niyet edip yat o saatte kalkarsn gün içinde dinç olmak için sabah kalk halay müzği aç ve evi havalandr elma ye nescafe içmee

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için,birde xper puanını nasıl artırabilirim?

• daha fazla soru cevapla soru sor twitter sayfasını beğen falan filan ya da akısına bırak oluyo işte .d

• Kalitesiz uyku uyuyorsundur, bir de biyolojik saatin bozulmuştur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum uyuşuk ve yorgun uyanmanın sebebi düzensiz ve fazla uyku olabilir. Vücudun uyku halindeyken de enerji tüketir. Gereğinden fazla uyursan vücudun tüketeceği enerjide normalin üzerinde olur bu bakımdan enerji depoların boşalmış olarak yorgun uyanırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...