Bir günlüğüne Çağatay Ulusoy olsaydınız ne yapardınız?

Kızlı erkekli toplaşın bakim

Bir günlüğüne çağatay ulusoy olsaydınız ne yapardınız soru çok basit kız erkek farketmez amacımız eğlence hayal gücünü zorlamak falan filan :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Mal mal aynaya bakar, kusurlarımı görüp "aslında o kadarda yakışıklı değilmişim" derdim. Her insan yakından çirkindir.

1|1
    0|0
    • Ne dedin sen şimdi ya herkes komplekse gircek :( bence her insan yakından güzeldir

• Adamın bilinci eğer bensem repliklerini unutur, işini yapamaz; ama daha az kaprisli, mütevazı bir kişi olur... Bilinç benim olduğu için hesap numarama yüklü miktarda para yollar borçlarımı öderim... Ya da yapmam, bilmiyorum...

Şu an çalıştığım yere gelip kızlara kalp krizi geçirtebilirim... Eğlenceli olur...

0|0
    0|0
    • :) hehe hatta adın ne bilmiyorum burada x diye biri varmış beni reddetti falan desen bomba olur :D gün boyu seni çekiştirirler

• ya neresini anlamadın x orda bilinmeyendi mesela adın merve olsun diyelim işyerine gidip merve diye bir kız varmış burada beni redetti dicen herkes şok ayıks ?

• Ha tamam... Zaten benden küçük olduğu için reddederdim evet... Çok sükse yapardım gerçekten ya...

• ağzını açmadığı sürece gideri var,konuşmaya başlayınca tahammül edemiyorum:)))

0|0
    0|0
  • Günün bitmesini beklerdim.

0|1
    0|0
    • nefes alırdım demedin iyiki ıq terk .

• Ne alakası var şimdi ''ıq terk'' sözüyle? ıq değil iq ya da IQ diye yazılır o. Daha yazmayı bilmediğin şeyle laf sokmaya çalışıyorsun.

Bana göre Çağatay Ulusoy yakışıklı değil. Beğenmediğim biri olup da ne yapıcam?

• kendimi twitterdan takip ederdim :D

0|0
    0|0
  • Ne kadar feriha mira varsa bulup :)

0|0
    0|0
    • adını feriha koydum diyorsun yani anladım :) ben çok isterdim ya bin son model arabana serenay sevgilin of ya moralim bozuldu bak :/

• Olur bakalim arkadasim

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...