Benden bitane daha var mıacaba? istisnasız her yere geç kalıyorum

işe, hastaneye, dershaneye, kursa, gezmelere yani aklınıza gelebilecek her yere geç kalıyorum nasıl oluyo bilmiyorum ama ne yaparsam yapayım bir şekilde geç kalmayı başarıyorum var mıaranızda benim gibi olan?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• senin gibi insanlardan nefret ediyorum :D kişisel algılama bende her yere en az 5 dk erken giderim etrafı inceleyip kullanabileceğim şeyler var mıdiye çok nadiren geç kalırım insanları bekletince sıkıntı basıyor bana kendimi güvenilmez ve yalancı hissediyorum

0|0
    0|0
    • aslında çokta güvenilir bir insanım normalde bu konu hariç :)

• saolasın :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Umarım tuvalete de geç kalmıyorsundur. :))

0|0
    0|0
    • ara sıra oluyo :)

• hayır kaç defa ağladım ben bu yüzden kesinlikle istemiyorum ama engel olamıyorum

• O zaman dediğim gibi yap ve saatini telefonun falan kur kalkacağın saate ve git. Bir sorun göremiyorum ben.

• Allah korusun, yazdıysa bozsun.. Aminnnnn

0|0
    0|0
  • nasıl kurtulabiliriz bu kötü huyumuzdan ? bende aynen öyleyim. :/ zannedersem evden geç çıkıyoruz nasılolsa yetişiriz gibisiden .. bu arada burcun nedir ? benimki boğa :)

0|0
    0|0
    • ben psikiyatriste bile gittim bu yüzden biz bişey yapamayız dediler :) akrep

• hayır tam zamanında ordayım.

bekletilmeye de hiç tahammülüm yok

0|0
    0|0
    • hmm çevremdekiler mecburen alıştılar artık bu duruma :/

• beni geçemezsin.erken kalkıyorum bakıyorum zamnında gidicem tv izleyip nete dalıp yine geç kalıyorum

0|0
    0|0
    • engelleyemiyomusun kendini ve sendemi istisnasız her yere geç kalıyosun

• benimde öyle valla yazık bize

• alışmış kudurmuştan beterdir.

• Dikkat eksikliği var sende demekki :d

0|0
    0|0
    • evet çok var :(

• teşekkür ederim

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• İşede geç kalıyorsan patronun insaflıymış ben işe geç gelen birinin gözünün yaşına bakmaz kovardım.

0|0
    0|0
  • benim senin gibi arkadaşlarım var illet ediyolar beni ağırkanlı insanlarla yaşamak gerçekten zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...