Evlilik öncesi normal mi????

nişan düğün için tüm tarihler alındı aileler kaynaştı. ailelerin uyumu daha önce tanışmamış bir aile gibi değilde akraba gibiydi. gün içinde konuşmalarımız inanılmaz güzel geçiyodu. bir gün bohça bakmaya gittiğinde konuşmalarda soğukluk bir trip vardı. dedim hayırdır iyimisin. o da yoldan geçen kızların orasını burasına bakıyosun zamanında or.spuya gitmişsin (not:yıllar önce daha tanışmıyoduk) vs triplere başladı. bende kendmi savundum yaşadığım şey senden önceydi. bakma olayında kimseyi kestiğim falan yok dedi. sonuçta insan içinde yaşıyoz normal bir bakıştır öyle durup kestiğim yok dedim. nese uzatmayayım bir güvensizlik söz konusu. yakın zamanda olacak düğüne kadar bu konu nereye gider düğün gerginliğinden mi bu böyle gündeme geldi. yorumlarınızı bekliyorum?

Güncellemeler:
,

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• nişanlılık dönemi kadar insanın hayatından ömr yiyen ve bir o kadar gereksiz bir dönem yok sanırım...alttan almaya bak...fazla da alma bu sefer tribten başını alamazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence düğün stresi. Huyuna gitmeye çalış. Başbaşayken de güzelce konuş. Sevildiğini hissetmeye daha çok ihtiyacı olabilir.

0|0
    0|0
  • istemem yan cebime koy yapıyo kız

0|0
    0|0
  • normaldir. evlilik yaklaştıkça gerginlik artar. hayat için önemli bir dönüm noktası neticede. birbirinize karşı anlayışlı olursanız problem olmaz.

1|0
    0|0
  • sen nerdensin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunları büyütmeyin sen yumuşak bir dille kabul etmiş görün.. Ama artniyetim yoktu dersin.. Evlilik böyle birşey zaten iki tarafta ben haklıyım diye diretirse iki tarafta haklı kalmaz.

0|0
    0|0
  • düğün gerginliğinden değil o, klasik bir türk kızı tribi sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...