Mancini konteye trabzonun işini ilk maçta bitir 2. maça bırakma diye tüyolar vermesi etik mi?

sana ne oluyor lan mancini bak sneijdere gol atınca sevinmedi bile trabzonsporu elemesi için juveye taktik vermiş mancini

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Sen anca sallarsın işte çekemiyorsun ya Galatasarayı devam et sen Fenerli Arena'da görüşecek senle Mancini

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• mancini neden böyle seyler yapiyor ):

0|0
    0|0
  • yanlış olan ne anlamadım

0|0
    0|1
  • mal o herif. ne de olsa el oğlu. Türkün türkten başka dostu yok. yazık gerçekten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Neden etike uygun olmasın ki ? Normal bir durum.

0|0
    0|0
  • adam sadece doğruları konuşuyor .trabzon her türlü elencek zaten kar olmasa biz de elenirdik

0|1
    0|1
  • taktik vermesede juventus farkla eler..Trabzon kimseyi yanıltmasın gruptan çıktı ama çok zayıftı rakipleri..Lazio bile zayıf artık eskisi gibi değil krizdeler..juventus her türlü farklı eler..bence mancini yanlış birşey yapmamış ben İtalyada teknik direktör olsam bir italyan takımı ile Türk takımı eşleşse Türk takımına bende taktik verirdim..etik dışı bir durum değil bence yaptığı

0|0
    0|0
  • juve ve ts konuşurken manciniye başka bişey yemek düşer

0|0
    0|1
  • mancini taktik vermese zaten trabzon kesin elerdi :D

0|1
    0|0
  • aslında taktik verirken trabzonsporu övmüş demektir ilk maçta işi bitiremezsenin trabzonda işiniz zor demek istemiş olabilir

0|0
    0|0
  • konteye kafam sana bişey olmasın.

0|0
    0|0
  • Bunu nerden okuduysan bence yalan haber juve temsilcileri emin ol cok iyi izlemişlerdir trabzonsporu klasik medya haberleri Barcelonayla oynamıyorlar taktik savaşı yapsın adamlar güçler ortada zaten.

0|0
    0|0
  • iyide adam italyan dostum bende olsam bende veririm sence türkiye yemi daha çok seviyor italyayamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...