Nasıl bir eşe evet dersiniz ?

Nasıl bir eşe evet dersiniz ? Sorum kalbinde sevgiyi taşıyan herkese...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel soruymuş..

Her şeyden önce sevgi ve derin istek duyabildiğim birisi olmalı.

Ardından ortak paydaların çokluğu; benzer hayat görüşleri, ortak ilgi alanları , benzer kültürel özelliklere sahip olmak gibi.

Anlaştığım (anladığım ve kendimi anlaşılmış hissettiğim) ve bişeyler alıp verebildiğim birisi olması.

Beraberken rahat olduğum , güven duyduğum birisi

İlişkimiz için çaba gösteren ve bütün bunları da aynı şekilde arayan biri olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1. kesinlikle allah korkusu olmalı (bu korkuya sahip bir adam eşinin ona verilmiş bi emanet olduğunun bilincini taşır ona göre davranır)

2. taşı sıksa suyunu çıkarmalı..her iş elinden gelmeli işsiz kalınca ailesi ortada kalmasın diye her işi yaparım diyebilmeli

3. kesinlikle süprizleri olan bir adam olmalı

4. özel günleri unutmamalı ve organizasyon yapmalı

5. evde erkeklerin yapabilecekleri tamirat gibi işleri yapabilmeli (kadının gözünde artı puanı oluyor.)

6. yatak oyunları olabilmeli

7. beraber yapılacak aktiviteler arama yolunda istekli olmalı (spor vb)

8. kadına baskıcı davranmamalı aşırı kıskançlık zararlıdır boğar.. dozunda olmalı

9. en az şu sartlarda 2000 tl maaşı olmalı ki sosyal hayat bakımından yeterli olsun..bi dans kursuna gitmek isteniyorsa gidilebilmeli 3 5 kuruşun hesabını yapmamalı

10. evi arabası olması şart değil 2000 lira maaşı olan adam her türlü araba ev alır önemli değil küçük büyük..karısıyla birikim yapabilirler..evlilik teklifinde bu bir kriter değil bence..

11. eşini cesaretlendirmeli bunu yapamazsın araba kullanamzsın gibi telkinler kadını iter..

0|0
    0|0
    • senin istediklerin pek bu ülkede yok :D

• benim eşim tam da böyle biri ama:) şanslıyım o yüzden:)

• benim aradığım özellikler de burda yok, sen mutlu olmuşsun darısı bizim başımıza o zaman diyelim. mutluluk sıralarına listelerine giriyorum ama sıra bana bi türlü gelmiyor.

• beni bütünleyen, yanında kendimi huzurlu ve güvende hissettiğim kişiye.. dedim de zaten

0|0
    0|0
  • Beni ben yapan nerde eksiğim varsa ruhuyla tamamlayan insanı bulayım valla evlenicem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...