Yaptığım yanlıştan ötürü kendine şahit arıyor

Ben Olmaması gereken bir aşka tutuldum. İş arkadaşımdı malesef ki Zarfına düştüm ve her şeyi öğrendi. Duygularım ile dalga geçti üstelik egolarını tatmin etti. İş yerinde söyleyemediğim şeyleri mesaj atıp öyle söyledim. Özür diledim olması gerektiği gibi göremediğim ve herşey olması gerektiği gibi olacak Yanlız aramızda kalsın dedim.Aradan 1 hafta geçti Müdür beyin yanında Merve bana facebook'tan mesaj atmışsın deyince ''SUS'' deyip odayı terk ettim. Doğru olanı mı yapıyorum ve bundan sonra ne olacak ?

Güncellemeler:
Bugun verdim ayarı :) Kişiliğinden şüpe ettiğimi Kendine yarın bır gun benım yuzumden soruşturma geçirirse kendisine şahit aradığına kadar herşeyı söyledim. Umarım dank etmiştir. Ve gördüğüm zaman gülmeye devam ediyorum karşısında :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bundan sonra öyle bişey olması durumunda onun yüzüne söyleyeceğin tek şey, hangi ortamda olursa olsun utanma " Sen adam gibi bir adam, karakterli bir erkek olsaydın böyle özel kalması gereken bir şeyi ifşa etmezdin ama sen ettiğine göre adam değilsin" de kapa konuyu bırak eğer yüzü varsa o utansın...

1|0
    0|0
    • Millet sormayacak mı ne oldu diye o zaman ne diyecek ? Ya söylerse korkusu var içimde.

• Sana çok teşekkür ederim dediğini uyguladım :) İçim ferah on numara oldu tatmin etmez ama tahrik eder bir durum söz konusu.

• ben teşekkür ederim azda yardımım olduysa ne mutlu...

Erkekler Ne Diyor 3

• başlıkla soruyu bana açıklar mısın .

1|0
    0|0
    • Yarın bir gün benim ona çamur atarsam en yakını müdür kendini haklı çıkartıcak.

• yorumlarını falan da okudum sanırım yüzde 80 lik b i kısmı anladım . şimdi kızlar soruyor.com üyesi olarak bende sana diyorum ki

yapmışın b i hata , insanız hatalar bizim için

ama hatanı sürdürme

o çocu artık umursama ve suratına bile bakma , mesaj falan da atma . sana çirkef b i iftira atcak kadarda karaktersiz değildir heralde .

• Bence yanlış olanı yapıyorsun,yapman gereken böyle ezik bir tipi kaile almamak olmalıydı.O bir şeyler dedikçe sen orada değilmişsin gibi davran.Seni çok rahatsız edip üzerine giderse de iş yerinde rahatsız edildiğini üstlerine bildir.

1|0
    0|0
    • Sonunda Ne kadar kişiliksizsin demek düşüyor bana.

• Sanki ben utanılacak birşey yaptım sanki kötü bir kadın muamelesi yapıyor bana. Düşüncelerini bilmiyorum ama hiç yazdığım için pişmanlıkta hissetmedim. Ama bunu çok değer verdiğim müdürün itibarını yüz kızartıcı suç ile kaybedersem Onunda kaybedecek çok şeyi olacak.

• bak aşağıda bir kız cevap yazmış aynen onun anlattığı gibi yap ya,ben de onu savunuyorum,öyle davran bence,en iyisi bu.Onu seviyesine düşüp de hiç cevap verme sen

• bence doğru olanı yaptın artık bu konuda suskunları oyna kim ne derse desin boşver, kimsenin ağzına dikiş vuramazsın sabret geçer inş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynısını arkadaşım yaptı çocuk herkese rezil etti kızı. kız naptı sonra biliyomusun sanki o itiraf etmemiş aşık değilmiş gibi takıldı herkesle güldü eğlendi kaçmadı kimseden yeri geldi yemekhanede aldı yemeğini onun masasına oturdu nbr falan diye konuştu çocuk mall oldu ve kızın peşinnde köpek oldu ama kız şeyine bile takmıyor

1|1
    0|0
    • oohh ne güzel,gerizekalı yaa,bak bu arkadaşın dediği gibi yap sen de.

• Çok teşekkür ederim metotunu uyguladım bu gün.

• iyi yapmışsın canım sevindim buna

Yükleniyor...