Reddettiğiniz Kız baştan aşşağı değişse çok güzel olsa ne yaaparsınız ?

Reddettiğiniz Kız baştan aşşağı değişse çok güzel olsa ne yaaparsınız ? Ve reddetme sebebınızın : onun sıze çok değer verrmesi ve sızınde afedersınız ama kıçınızın kalkması . ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• daha önce başıma geldi. beğenmeyip ayrıldığım kız arkadaşım yıllar sonra herkesin peşinde koştuğu, çok güzel bir kız olmuştu ama şansımı denediğimde bu sefer de o beni kapının önüne koydu. "sen fırsatı baştan teptin, dünyada en son güvenceğim erkek sensin :)" diyip beni döt edip yolladı :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok güzel olmuşsa ki bazı çirkin kızların zamanla evrim geçirip inanılmaz güzel olabildiklerine tanık olmuşumdur. ilgimi çeker tabi tekrardan. çok değer veriyodum dedin ya, bazı erkekler çok değer verilmesinden, kıskanılmaktan, kıskançlık yüzünden sürekli tartışmaktan falan sıkılırlar. eğer böyleşeyler yaptıysan bu huylarını da değiştirirsen daha bir ilgimi çekerdi mesela benim

0|0
    0|0
  • böyle aptalca bir sebepten dolayı terkedilen bir kız olsam hayattan o çocuğun suratına bakmam. hazır o kdar değişmişken daha iyisini bulurum :)

1|0
    0|0
  • Kafama 1 el yetmez tam 5 el sıkarım :D

0|0
    0|0
  • Kıçım halen havada mı yalnız bunu öğrenmem lazım ona göre cevap vericem

1|0
    0|0
  • Geri dönüş yok... Bundan sonra, değişim fırsatını beklerim. Yoğurdu üfleyerek yerim ;)

0|0
    0|0
  • sittinsene bakmam bitmiştir o iş yeni ufuklara yelken acmışım ben

0|0
    0|0
  • walla benim başıma geldi bir kaç kez reddettimgm kızlara şimdi bakıyorumda pişman oldugumu anlıyorum

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep mutsuz hayatlar hep hayal ürünleri. Yazık size

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bunu çevremdeki arkadaşlarımdan çok gördüm. Maalesef herşey dış görünüş önce bu geliyor ne kadar iç önemli desekte. Üzülen mutlu oluyor ayrıldım diye sevinende hayal kırıklığıyla kalıyor

0|0
    0|0
  • Canım lez değilim :)

0|0
    1|0
  • ağzının suları aka aka bak öyle sana o müstehak :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...