Hayatınız boyunca yaşadığınız en sıkıntılı sağlık problemi neydi?

Hayatınızda yaşadığınız en kötü sağlık problemi neydi ve geçirdiğiniz en sıkıntılı dönem?

0|0
21|28

En İyi Kız Görüşü

• 2011 subatiydi. isten ayrilmistim. unv son siniftaydim. kis oldugu icin yerler kaygandi. bir iki kez ayagim kaydi dustum. ayagimda morluklar oldu kocaman ama haftalar gecse de morluklar hic azalmadi. amcam doktordu ona gittik. zaten oncesinden kalp sorunum vardi. amcam morluklari gorur gormez romatizma icin kan testi istedi. kannimda romatizme degerleri 3 defa fazla cikti. bu da kalbimdeki sorunu tetikliyordu. onun icin tedavi aldim. ayni yilin mayis ayinda belimi zedeledim 1 hafta yuruyemedim. sonra haziranin 13u yeni isime basladim. ayin 17i unv final sinavima girdim, diplomami alacaktim bu sinavdan sonra. sinavdan bir gun once deniz kenarinda bir dogum gunune davetliydik. cok fazla nem vardi havada. ustum kalin olmasina ragmen usuyordum. bir de o gun cok sinirlendim. 17i sinavdan cikip eve geldiginde belimin agridigini hissettim. eve gittim uzandim bir hafta yuruyemedim hic. aylarca tedavi aldim, aldigim tedavi ayagimdaki eski bir yarayi iltihaplandirdi, bir de o yuzden amelyat oldum. ayagimda hala sislik var amelyat oldugum yerde. belimin tedavisi ekim ayina kadar devam etti. sagligim icin de moralim icin de en kotu donemlerdi. cok zorluk cektim o donemler. yataktan kalkmam 15 -20 dkami aliyordu. agliyordum sinirimden cogu zaman. o gunler gitsin bir daha gelmesin insallah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• verme olduydum bir ara bacım nefes alamıyorsun sürekli gözünden yaş geliyor çektiğin acıyı ailen anlamasın diye kendini sıkmaya çalışıyorsun falan kötüydü. şükürler olsun geçti. ama çok daha beterleri var onada şükür

0|0
    0|0
  • 10 yaşımda sol bileğim kırıldı.. Kemik tuz buz olmuştu.. Çok acı çektim ama düzeldi çok şükür..

Geçirdiğim en sıkıntılı dönem de babamın ölmesiydi..

Bir yandan babamı kaybetmenin üzüntüsü, bir yandan veraset işlemleri, bir yandan babamın iş yaptığı piyasada acemi halimle kurtlar sofrasına düşüşüm, çakalların kazıklama çabaları.. Cidden kabus gibiydi..

0|0
    0|0
  • 16 yaşımda bir ameliyat geçirmek zorunda kaldım skolyoz rahatsızlığım yüzünden doktor yüzde 60 sakat kalırsın yüzde 20 ölürsün yüzde 20 da yşarsın ama ameliyat olmazsan en fazla 18 yaşına kadar yaşarsın demişti bende hayatımın en önemli kararını verdim ameliyat oldum 8 ay boyunca yattım sıkıntılı dönemdi ama geçti gitti

0|0
    0|1
  • Kayışlar boşa dönüyor benim.

0|0
    0|0
  • rektal kanama çok korkuttu direk işten izin alıp doktora gittim, bayan aile hekimi sağolsun kıça parmağı bastı bir ay boyunca sanki tecavüze uğramış gibi bezgin ruhsuz gittim :) sanki hayatımı çaldı biri çok enteresan ya

0|1
    0|0
  • 16 yaşımda çok sağlam bir trafik kazası geçirmiştim.burnum adeta parçalanmıştı.doktor ancak kemik gelişimin tamamen bittikten sonra yani yetişkin olduğun zaman burun ameliyatı ola bileceğimi söylemişti.8 gün önce tomografim çekildi 2 gün sonra raporu alıcam muhtemelen 1 aya kalmaz burun ameliyatı olucam.normalde bakıldığında burnumda birşey gözükmesede nefes almamı engelliyor hatta spor yapmamı yüzmeyi herşeyi...

0|0
    0|0
  • Diz kıkırdagı ameliyatı

Kafa üstü düşüp bayılmam

Kafama vida saplanmıştı

Şu anda kas romatizması

Yeterli mi

0|0
    0|0
  • hala zayıfım başka bir sorunum yok Allah şükür

0|0
    0|0
  • ufaktım 4 5 yaşlarında parkta sallıncakta sallanan kıza dogru gidiyodum niye gidiyosam salıncak kafama çarptı 60 gün komada yatmışım sonra uyanmışım :) çok şükür bu günümüze

0|0
    0|0
  • Askerdeki bel fıtığı. rahatsızlık süreci ve Ameliyat.

3 Tane birden o.O

0|0
    0|0
  • eylül 2012 yılında hayatım boyunca nefet ettim diş apsem yaptı yüzüm şişti tam okul açıldı derslere gidemedim en nefet ettiğim aydırr

0|0
    0|0
  • Borderline + majör depresyon

0|0
    0|0
  • herkesi kendim gibi sanmam. çok büyük sağlık sorunu, iyi olan sağlığını, durgun sularda yüzen kalbinin içine ediyor. denemenizi tavsiye etmem.

0|0
    0|1
  • allhım herkese sağlıklı mutlu bir hayat yaşatsın

0|1
    0|0
  • Çok şükür bir sağlık problemi yaşamadım.

0|0
    0|0
  • halen devam edıyor burn kanaması nasıl onune gececeömmmm

0|0
    0|0
  • kaşıntı sıkıntım var dı ama bitti :)

0|0
    0|0
  • zona hastalığı. en ufak bir vücudum direncini kaybederse. tekrar çıkmaya yer arıyor o hastalık :)

0|0
    0|0
  • zatüre geçirmiştim

0|0
    0|0
  • sağ kolum kesildi baya derin ve ameliyat gerekti 3 ay sağ elimi kullanamadım baya sıkıntılıydı

0|0
    0|0
  • halk arasında basur :) tıp dilinde hemoroid :)

0|0
    0|0
  • olmadı çok şükür

0|0
    0|0
  • bir çok çıkık atlattım, hepsi beni inim inim inletti, öküz gibi bağırttı beni off neydi onlar. :D

0|0
    0|0
  • ayak bileğimden atroskopi oldum o kötüydü

0|0
    0|0
  • Motor Kazası Ve Zona Hastalığı ... Aman Tanrım Ne Günlerdi :(

0|0
    0|0
  • 21 yıl epilepsi = sara hastalığı yaşadım ve kurtuldum. 25 yıl ilaç kullandım ve 2001 haziran ayında ilaca veda ettim.

0|0
    0|0
  • Hala yaşadığım saçımda oluşan kabuklanmalar kepek.

0|0
    0|0
  • 11 ay önce kalp krizi geçirdim ve 3 ay önce bypass ameliyatı oldum 4 damar değişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• kilo 15 kilo fazlam var nalet olsun alıyom veriyom alıyom veriyom bir ayar tıuttturamıyom niye çunku yeme alışkanlkığım kötü gerizakalıyım özgüvenim düşük komplexliyim o açıdan zayıf görsem kıskanıyom beğenmediğim zayıflara bok atıyom.beğendiklerimi beğeniyle taktir edip kıskanmaya devam diyom

0|0
    0|1
  • Kanser oldum...

Tüberküloz oldum...

Her 15 tatilde Anjin olurdum...

Eskişehir'de Faranjit oldum 6 ay sesim kısık gezdim...

Daha sayayım mı?

0|0
    0|0
  • Soğuk algınlıgı bademcik faln

Başka hiç farklı ilaç kullanmadım hep antibiyotik

Hepsini ezberledim artık

0|0
    0|0
  • 12-13 yaslarında mantar ebnfeksiyonu geçirmiştim vücudumun heryerinde kabarık kocaman yaralar 1 yıl uıgrastık gecsin diye ilaçlar igneler derken geçti gitti şükür izde kalamdı ondan sonradan hiç hastalanmadım :) grip bile olmam ne malım ben :P

0|0
    0|0
  • 16 yaşımdı komaya girmiştim uhh 20 gün hastane maceram, depresyonum falan berbat bir yıldı...

en sıkıntılı sağlık problemim diyabet...

0|0
    0|0
  • kolumdakı tumördu ):

0|0
    0|0
  • 16. Yüzyıldan kalma bir hastalığım var

1|0
    0|0
  • allaha şükür olmadı öyle birşey

0|0
    0|0
  • el terlemesi.. :( hala devam ediyor..

0|0
    0|0
  • Ayağımın çatlaması

Ayağımın yanması :D

0|0
    0|0
  • kalbim delikti ve 5 yaşımda kalp ameliyatı oldum, 5 yaşında olmama rağmen o günleri hiç unutmuyorum özellikle göğsüme takılıp çıkarılan o garip şeyleri.. :(

0|0
    0|0
  • hamd olsun büyük bir sıkıntı yaşamadım

0|0
    0|0
  • Tek sorunun

diş cok dişçiden cok korktugum için gitmiyorum doktora

0|0
    0|0
  • Lenfoma olmam en sıkıntılısı buydu ama çok şükür atlatalı yıllar oldu.:)

0|0
    0|0
  • Allah korusun, bir hastalık olmadı.

Ama trafik kazası geçirmiştim, en sıkıntılı buydu sanırsam.

0|0
    0|0
  • havale geçirmiştim bir onu hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • felç geçirmek çok kötüydü :/

0|0
    0|0
  • eklem agrıları,kas ağrıları hayatımın en güzel yıllarımı ağrılardan dolayı yaşayammadım

0|0
    0|0
  • Bunları anlatsam Muş'a yol olur.

0|0
    0|0
  • Kulağım kanıyordu sürekli.

Annemlere de diyemiyodum korkumdan bir gün sokakta annemin yanına koştum okul gömleğime damlamış kan annem bir baktı hemen hastane.

Sonra tam 10 yıl süren bir tedavi süreci.

Gecti çok şükür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...