Unutamadiysam kalbimin suçu kusurabakma..

bır yıl aradan sonra terkeden sevgılınızden gecenın bır vaktı böyle bır mesaj gelse tepkınız ne olurdu?

sizden bahaneler sunarak gıttı..belkide başka bırınden hoşlandı bılemeyız..sız unutamadınız fakat onsuzluğada alıştınız ama baska bırınde sevemedınız. tekrar affedıp hayatınıza kabul edermıydınız ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• aşık olduğum kişiyse, mantığım ne kadar hayır dese de dönmesini kabul ederdim. ama bu öyle herkes için olacak bişi değil. zaten insan bir kere aşık olur bence. o kişi de dönerse zaten af falan düşünemezdim heralde o anda :)

1|0
    1|0
    • aşk yok sanırım ya hisleirm başkasına yoğunlamış durumda ımkansızda olsa..aşk bence bu :)

• zaten mantıklı düşünüyorsan aşk olmuyo :) aşık olduğun kişi gelse insan bu soruyu bile sormaz bence, yani ben olsam eskiyi unuturdum hemen :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Öyle bir ihtimal olacağını sanmıyorum. Hiç de olmadı. Kabul edebilmek için ölümüne Aşık olmuş olmam lazım.

1|0
    0|0
    • Artık sende basit aşık olmayıp insanların duygularını risk'e atmaktan vazgeç..

• Benim öyle bişi yaptığımı da nerden çokardın ki ? anlayamadım vsla ..

• İşine baksın ben o bir yılda zar zor acımı geçireyim o yeniden birliktelik istesin tekme tokat dalarım hiç kusura bakmasın :d

1|0
    0|0
  • Demi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "Kadın ne kadar severse sevsin yokluğuna alıştığı erkeği bir daha istemez"

diye bir söz vardir...hepte tartisilir bu konu.

Ben dönenleri sevmem...kalan insanlarin samimiyetini severim,

birakmayanlarin,hic gitmeyenlerin ...

Bu yüzden size önerim yokluguna alistiysaniz bir defa,aklinizdaki süpheler ile

o defteri yeniden acmayin...

1|0
    0|0
    • gercekten çok doğru bir söz..teşekkürler dönmeyı asla düşünmyorum benı haketmıs olsaydı bırakıp gıtmeyı göze alamazdı.

• Aynen öyle :) hakkinizda hayirlisi olsun ...

• Sevgi yetmiyor. Başka şeylere de ihtiyaç var. Saygı, sadakat, güven gibi. Bunları sağlamayan insanlar birbirini sevse ne olur? O yüzden ilk baştaki kişiyi boşver.

1|0
    0|0
  • 1 yıl uzun bir zaman.

bu bir yıl içinde olanları aşamazdım ben.

1|0
    0|0
  • alıştıysan unutmaya bak bacım hiiç geri dönme. eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı diye boşuna mı demişler? gittiğiyle kalsın ibik önüne bak sen.

1|0
    0|0
Yükleniyor...