Türkiyede Futbol Nasıl Gelişebilir ?

Arkadaşlar uzun zamandır bu sorun yaşanıyor ülkemizde Sizce bu sorun nasıl çözülebilir ?

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Futbol için gelişmek istiyorsak mecburen ya teknik adamlara yurtdışında eğitim aldıracağız ya da en iyi yabancı teknik adamları getirtip taktik anlamda futbolumuzu geliştireceğiz başka çare yok ama bu da çok zor tabi ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Üst düzey tesisler ile gerekli diisiplin olmalı ,medyanın tavrı ve futbol fedarasyonun yönetme şekli değişmeli ancak o zaman.

0|0
    0|0
  • Çözülmez bu kafayla çözülmez ..

0|0
    0|0
  • alt yapıya önem verilmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kendimi bildim bileli Türkiye'de altyapı sorunu olduğundan bahsediliyor ve açıkçası bu sorunu çözmek adına herhangi bir yatırım yapılıyor mu bilmiyorum. İşin aslı şu ki bu yalnız futbol meselesi değil, genel anlamda sporun gelişmesi lazım ülkemizde. Bunun için de öncelikle gençleri spora teşvik etmek gerek. Ülkemizdeki eğitim sistemi bu kadar tartışılırken gençleri spora teşvik etmek çok zor oluyor. Öğrenciler yarış atı misali bir yarışın içine sokuluyorlar ve bu da spor yapmalarına engel teşkil ediyor. Ve tabi altyapıya da gerekli yatırımların yapılması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • futbolu boşver... futbolu geliştirip elalemin yabancı futbolcusuna hayyatta göremiyeceği parayı basıp sonra maçı seyretmeye para ödeyip sonra çıkıştada birbirimizi döner bıçaklarıylamı keselim.. asıl benim için çözüm gerektiren gerçek sıkıntı tüm ülkeye sporu sevdirip tüm halkı sporla tanıştırıp spor yaptırabiliriz? nasıl olurda olimpiyatlarda her dalda madalya ile ülkemize döneriz. nasıl olurda olimpiyatlara aday olunca siz müslümansınız bir pok olmaz sizden demeyipte siz sporcu milletsiniz sizden herşeyy olur dedirtiriz nasıl nasıl nasıl? asıl sıkıntı bu bence.. futbol nedir yaa?

0|0
    0|0
  • insan gelışmıyor futbol nasıl gelıssın,once ınsanımız gelısecek,spor ruhu kazanacak sonra sıra gelecek futbola...

0|0
    0|0
  • Türkiye de bir şeyin gelişeceği yok.

0|0
    0|0
  • tüpçü ölsün o günler uzak değil

0|1
    0|0
  • Agacc yas iken egilirmisssss...

Tekk gerekenn seyyy altyapiyaaa birazz dahaaa onemm vermekkkk...

Altyapiyaaa onemm vermiyorlarrrr sonraaa daaa nedenn turkiyee yabancii transferinee dahaa egilimliiii...oyuncuu yetistirmiyorlarrrr..

Turkiyeeee daha çok mesutlarrrr kaybederr...

0|0
    0|0
  • Ne zaman tüpcüler şirket yöneticileri holding sahipleri parasına para katma yerine futbola hizmet için gelmeyi düşünürse o zaman :)

0|0
    0|0
  • alt yapıya önem vermek gerekiyor

0|0
    0|0
  • ne zaman Almanyanın futbolu yönetenleri gelir bizim ülkemizde işe başlar o zaman düzelir

0|0
    0|0
  • ne zamanki futbol siyasetten temizlenir türkiyede'ki futbol'da gelişir

0|1
    0|0
  • Hakemler adaletli ve yabancı sınırlaması biraz daha esnek bırakılarak

0|1
    0|0
  • Başımıza topçu mu olacaksın diyen annelerin sesi kesilirse:)

0|0
    0|0
  • Alt yapı sorunu var türkiyede

0|0
    0|0
Yükleniyor...