Galatasaray fenerbahçe takım farkı en kolay nasıl anlaşılır?

yıllardır tartışılır uğraşmayalım arkadaşlar galatasarayınmı taraftarı fazla fenerbahçenin mi o mu büyük bu mu büyük?dünyanın en büyük arama motoru tabiki google iki takımın ismini yaz bulunan sonuç sayısına bak ben söyleyeyim galatasaray 27 400 000 fenerbahçe 20 300 000 hesap ortada

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• kupa sayılarına bak tek gerçek sonuç orada :D

0|0
    0|0
    • kupa saymayı bilmiyorlar o yüzden evrensel örnek vereyim dedim:)

• evet anladım ama olsun senin nickin yeter prenses

• ahahhahah teşekkürler beyefendi :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Demekki kendini avutma ihtiyaci dogan 7 400 000 hesap varmis .. Google verileri dogrulugu gostermez istatistligi gosterir galatasaraya soven antigs siteleride orda gorunur ki emin ol o 27 400 000 un %60i anti galatasaray sayfasıdır :) tarih bilmeyen tarih biziz dermis .. ac biraz kitap oku aaa pardon ama sizin uyefa kupaniz var

0|2
    0|2
    • dünya genelindeki Google tarafından takımın ismi geçen site yani herhangi bir dünya ülkesi galibiyet sonrası veya şike sonrası sayfasında değinmiş olması yeterli açılan türk site sayısı değil bu mevcut sayılar

• GSliler her zaman Gs, Fb liler her zaman Fb çok diyecekler :)

0|1
    0|0
    • Türkiye genelinde GS taraftarı İstanbul baz alınığında FB taraftarı daha fazla. He büyüklük kavramı bana göre beşiktaşta GS de FB de hatta Ordusporda kendine göre büyüktür tarihleri vardır vs he başarıysa kasıt yani Kupa Taraftar sayısı popülerlik avrupada tanınmışlıksa GS ezer bunu tartışan zaten futbol biliyorum demesin.

• Yanılıyorsun dtaycı olmadığım için kusura bakma tabiki BEŞİKTAŞ :) GS bşiktştan büyük FB ondan büyük miyorum tekrar ediyorum her takım büyüktür ve bu sidik yarışlarını sevmem ancak kastedilen Başarıysa vs vs saydığım şeylerse bunu GS liler değil objektif olan herkez bilir bunu diyorum :)

• galatasaray taraftarı daha fazla

0|2
    0|0
  • Müzemize aldığımız kupalar sığmıyor artık bu da bir belirti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Türkiye genelinde GS taraftarı İstanbul baz alınığında FB taraftarı daha fazla. He büyüklük kavramı bana göre beşiktaşta GS de FB de hatta Ordusporda kendine göre büyüktür tarihleri vardır vs he başarıysa kasıt yani Kupa Taraftar sayısı popülerlik avrupada tanınmışlıksa GS ezer bunu tartışan zaten futbol biliyorum demesin.

0|1
    1|0
    • Bir Gsliden başka bir takım demesi beklenemezdi ayrıca Beşiktaş yazarken dikkat ettiğin özel isim kurallarına da uymanı tavsiye ederim.

• büyüklük taraftarla değil bak ben Galatasaraylıyım hemde artık kendimden bile şüphe duyarak hasta derecede Galatasaraylıyım ama futbolda büyüklük taraftar sayısıyla alakalı değildir büyüklüğün en büyük göstergesi kupa sayısıdır ama sorun yok kupa bakımındanda Türkiyede en çok kupası olan takıM Galatasaray olduğu için her yol Galatasaray <3

0|2
    0|0
  • Avrupada genel olarak gurbetcilerimizin tuttuğu takım Gs'dir Buda zamanında elde ettiği başarıda saklı cünkü avrupada tanınan türk klübü cok fazla değildi bundan 10-12 sene öncesi.

0|2
    0|0
  • Motor gs demiş :)))

0|1
    0|2
    • Türkiyede şuana kadar yapılan bütün anketlerde GS taraftarı fazla çıktı Telegol vs de dahil İstanbul genelinde ise FB taraftarı faladır az bir farkla

• Sen Google amcaya inan yeğen, gerçekleri Skorboard'lar yazar :) siz avutun kendinizi, say bakalım 274000000 ü doğrumu :)

0|0
    0|3
  • ya takım başkanları bu taraftarları bu hale getiren Allah aşkına takımınızın durumuyla ilgilenin sidik yarıştırmanın kimseye bir faydası yok

0|1
    0|0
  • Hll qnq plaketini al dogru yataga

0|1
    0|2
  • gs taraftarı bizim gibi olamaz hiç bir şekilde bazı gs li yorumcular bağdat caddesine gidip fenerbahçeli taraftarlarla yürüyüş yapsın dediler sakın gelmesinler biz tek başımıza iyiz.

0|1
    0|3
  • Şimdi galsaray daha büyük oldu ah arama motorları ah yaktın bizi. Duydunmu lan hasan galsaray bizden büyükmüş :D

0|0
    0|2
  • tamam: hadi yat uyu artık. baban sana yarın çikolata alacak.

0|1
    0|2
Yükleniyor...