Aşk acısını hiç iliklerinize kadar yaşadınız mı? Reaksiyonlarınız neden?

Benim reaksiyonlarım tabiki sürekli aglamak whatsupp da takip etmek. arebesk filmler izlemek. Türk filmi izlemek. üzülmek üzülmek üzülmek. sizde deneyimlerinizden ve yaşadıklarınızdan bahsedermisiniz?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiden kişiye değişiyor . Ben sadece müzik ile kafayı buluyodum bide sahil kenarında . Genellikle yutkunamıyodum yemek yiyemiyodum tebessüm bile edemiyordum yanlız kalmak iyi geliyor du o zmn onu rahatlıkla düşünebilip hayal edebiliyordum . Ama şimdi domuz gibi yiyip içip yaşıyorum :) Aşk gelip geçici ve benim için anlamını yitirmiş birşeyden ibaret . İlk aşık oldum onun için yanıp tutuştum ondan sonra onu atlatıp yeniden yandım tutuştum atlat yan atlat yan sözde hepsini sonsuza dek sevecektim ? bu benim karaktersizliğim değil o anlık duygunun söylediği birşey . Sİz siz olun sadece sonsuza kadar kendinizi sevin değer verin. Ve aşk yoktur .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aynı bunları yaşadım 2 yıl önce falan. Sonra geçti. İlelebet.

1|0
    0|0
  • Ben disi gülen içi kan aglayan biriyim geceleri fena

2|0
    0|0
  • anlatılmaz yasanır terkedılmek bence ask olamaz veya bır tarafın vaz gecmesı o yuzden bos koy gıtsın be kanka

1|0
    0|0
  • yaşadım çok şey yaşadım da yazmak istemiyorum yazmaya başlayınca bitmiyor ilk zamanlarda da yazardım bir defter bitince artık yazmayı bıraktım

1|0
    0|0
  • evet sadece sustum hemde çok derin ...günlerce...ben sustum içimde bir taraf hep ağladı...

1|0
    0|0
  • yaşadım anlatmak istemiyorum simdi anlatırsam ağlarım.

1|0
    0|0
  • belkide babam haklıydı. aşk diye birşey gerçekten yoktu

1|0
    0|0
    • neden ozaman aynı dertten muzdaribiz

• aşktan daha önemli şeyler olduğunu anladığım gün inanmamaya başladım ona. ona tarafsız aşıkken o sevgilisiyle eğlendiği sıralar aradığımda beni bir daha rahatsız etmeyle başlayan ve nefret sözleriyle biten konuşmasından sonra aşka inanmamaya başladım. çünkü aşk diye birşey olsaydı bendeki kadar büyük aşk bizi bir şekilde biraraya getirmeliydi. ama bak yok kimbilir şimdi nerde kiminledir ? umurumda mı ? HAYIR

• insanlar fazla takıntılı.stress fena bişey.

1|0
    0|0
  • cabuk unuttum

1|0
    0|0
  • Karamsarlık, Majör depresif, aşırı derece müzik dinleme günde 14 saat uyuma internetten sürekli ulaşıp konuşmaya çalışmak falan daha vardı ama şükür atlattım :)

1|0
    0|0
  • Her yasayısımda derin nefes alıyorum.Sonra cıkıyorum dısarı boş boş bakıp etrafa geziniyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hissettim bütün gün uyuyordum sürekli sinirli hallerim etrafımdakilere bağırmalarım falan filan vardı.

1|1
    0|0
  • Neler neler yaşadım her ayrılığım bir darbeydi hayatıma ama büyüdüm onlar sayesinde..Hatırlamk bile kötü

1|0
    0|0
  • İlk gün eski mesajları komple okuyup bizim diye adlandırdıgımız şarkıyı sabahtan akşama kadar ağlayarak dinlemek. İkinci gün resimlerine bakıp ağlamak.. üçüncü gün elim telefona gider mesaj atsammı atmadı o atmıcak derim.. dördüncü gün lan sevıyorum işte der gider en acıklı şarkılar mesajlar resimler herşeyi baştan aşağıya gene yapar kendımı depresyona sokarım. beşinci gün annem olayı anlar kızım boşver zaten yakışmıyordunuz der altıncı gün facebook vs heryerden takip etmeye başlarım ve genelde ümidi kestikten sonra arar. !

1|0
    0|0
  • öncelikle yaptığın yanlış şu whatsap da hala onun olması sana acı verir unutma

ben iliklerime kadar yaşadım aşk acısını evet

hala en ufak bir aşk sahnesinde hüngür şakır ağlıyorum kötü oluyorum :(

1|0
    0|0
  • yaşarken cehennemi tatmak gibi birşey, 24 saat oldu konuşmuyoruz ayrı da değiliz küsüz bütün gece içim içime sığamadı ya tamamen bitse bilmiyorum artık ne olur :(

1|0
    0|0
  • Bazı insanlardan aşk acısını çekmesini beklemek haksızlık gibi geliyor bazen ..

0|0
    0|0
  • her gün ölüp ölüp dirilmek

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim halde terkedildim.Hiç ağlamadım,müzik dinlerdim.Cokta üzülmemistim.Çünkü değmediğini biliyodum.Onun içinde olmadigi hayaller kurdum bunlarla mutlu oluyordum.Umut beslemedim bir gram bile.Takibide keşmistimmm.Büyüzden unutmak çok kolay olmuştu...

1|0
    0|0
    • bunu başarabildğin için gerçekten çok çok şansılısn

• Herkes başarabilir ama kimse umudunu kaybetmek istemiyor.Tam olarak unutmak istemiyor.Kimseye hakettiğinden fazla değer vermemek lazım

• whatsapp,facebook ne varsa hepsinden dakika başı takip sürekli ama durduk yere ağlamak sürekli yemeden içmeden kesilmek uykusuzluk kalbin hızlı hızlı çarpması vs. :(

0|0
    0|0
  • Telefonda aglayarak yalvardigimda o gülüyordu herseyo yasadim iliklerimde de hissettim onu annemi babami kaybetmekten daha cok korktum onu kaybetmeyi oyle bir hastalikti ki o canima bile kiydim beni terk edince 1 yil psikolojik tevadi gördüm ilaclar vs. Şimdi Iyiyim cok şükür atlattim ama hala seviyorum

1|0
    0|0
    • inşallah çok daha iyi olur tamamen unutursun

Yükleniyor...