Bir kalem olsaydınız neler yazardınız?

Bir kalem olsaydınız sevdiğiniz kişi de bir defter... Kalbinizden geçen hangi cümleleri yazardınız?

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• sen hayatıma girdiğin günden beri icim huzurla doldu... iyiki varsın.. iyiki benimlesin.. seninle herşeye varım ben canımmmm..^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Onu bekliyorken yazdıgım siirler

1|0
    0|0
  • A

G

M

0|0
    0|0
  • Ona olan askimi sevgimi ona ve bize dair herşeyi yazardim en çok kullandigim seni seviyorum yazardim... bilmem belkide onu incitmeye korkar hiçbisey yazamazdim...

0|0
    0|0
  • ilk sevdiğim en çok sevdiğim kız arkadaşımın ellerinde olur o her ne yazar ise yazsın ben sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi yazar sürekli hatırlatırdım 20 yıl geçmesine rağmen :(

0|0
    0|0
  • Bir kalem olsam göz kalemi olmayı isterdim ^^

0|0
    0|0
  • güzel soru, ama bu soruya cevap vere bilmem için 3000 karakterlik alandan çok daha fazlasına ihtiyacım var

0|0
    0|0
  • bir kalem olsaydım yeni gelenlere ve büyüyenlere yazardım. kimseye güvenilmeyeceğini ve hayatta yalnız olduğu. yüzüne gülenlere arkandan kazanları yazardım.

0|0
    0|0
  • aşk sana benzer ...diye yazardım

0|0
    0|0
  • Roman yazardım

0|0
    0|0
  • herzamanki gibi gene yalan yazardık..

0|0
    0|0
  • senı ne kadar sevdigimi

0|0
    0|0
  • içimdekileri yazıp insanları mutsuz etmek istemem.

0|0
    0|0
  • memelerini yidiğiminin yazanlar çıkcaktır

0|0
    0|0
  • sevgiyi aşkı yazardım

0|0
    0|0
  • beni anlayan tek deftersin yazardım :)

0|0
    0|0
  • alem olsaydım megan foxun kalemi olmak isterdim :)) o kullansın beni belki arada tiki vardır ağzına falan sokar fenamı olurdu öpüşmüş giibi olurdukk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Acıyı,Üzüntüyü aksine mutluluğu,hayatı,yaşamı,nefesi,sevmeyi,özlemeyi,Aşkı..

0|0
    0|0
  • sahi ya doğmasaydın?...

0|0
    0|0
  • seni aşşalık sevvvv artıkkk

0|0
    0|0
Yükleniyor...