Beyler siz bu durumda napardınız?

ben birine aşıktım böyle 2 senedir filan açılamadığım için ve yakın arkadaşıyla konuştum hakkında bazı kötü şeyler duyduğum için facede başka hesaptn ekleyip konuşturma gereği duydum ve siz bigün bu kzin kim olduğunu öğrendiniz kıza aşıksınız ve sizi başka hesaptan eklediğinin öğrendiniz hayatınızdan çıkarırmıydınız yoksa bir şans veririmydiniz bu kıza

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• neden bunu yaptığını anlamaya çalışırdım, daha sonrada ona güvenmem için zaman ve yapılması zor şeyler isterdim ona, sevgisine güvenebilmek için

0|0
    0|0
    • yaa sadece acılamadığı için ve yakın arkadsndan kötü şeyler duyduğu için

• engelledi bni dalga gectı bnle

• e o zaman o sana aşık değilmişki, yukarda aşık yazmışsın ama aşık olsaydı dalga geçmezdi , bu arada sevgini nasıl ispatlardın merak ettim özelden yazabilirsin :)

Erkekler Ne Diyor 4

• hayatta kimse ikinci şansı versek ilk bize vurdu. o yüzden atı alan üsküdarı geçmiştir. önüme bakardım.

0|0
    0|0
  • anlamadım lan ben :( sen mi ekledin o mu ekledi fake hesaptan

0|0
    0|0
    • ben

• yaaaaaa cok zahmetlı oyunlara girdim en yakın arkadaslarını ekledım ilgialanlarını dinlediği müzikleri öğrenmek için ama o benle dalga gectı engelledi :))) keşke senın düşndüğünün düşünebılseydı

• farkında değildir bir insanın sevgisini kazanmanın ne kadar özel bir şey olduğunun henüz

• işte bu yüzden facede tanımadığım kişilerden gelen arkadaşlık isteklerini kabul etmiyorum .

0|0
    0|0
  • bilemem kıza bağlı seversem olur bişeler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...