Aşkta tesadüflere inanır mısınız? Yolda dalgın dalgın yürürken çarpıştığınız insana sırf bu yüzden aşık olur musunuz?

Yolda dalgın dalgın yürürken çarpıştığınız insana sırf bu yüzden aşık olur musunuz? Ya da böyle bir ihtimal olabilir mi? Bu durumu yaşayan var mı?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Tabi, her ağzı açık ayran budalasının başına gelmesi olası bir durum.

Hatta çarpışmanın etkisiyle ellerdeki kitapları falan düşürülmesi, onları toparlamak için aniden eğilindiğinde göz göze gelinmesi, uzun uzun bakışılması gibi durumlarda masal nikâh salonunda bitiyor, o derece.

Ama eğilirken kafaları tokuşturmamak lazım. Bu ilişki ikinci bir çarpışmayı kaldırmaz...

1|0
    0|0
    • :) yada pesınden kosup pardon kalemınızı dusurmusunuz :) yda tam giderken pardon tekrar nezaman çarpişcaz demesimi:):)

• carpip yamulmasina neden oldugun kiz zaten tanismak istiyorsa 24 saatliktir tekrar carpisma sorulmasina gerek yok :D

• aşk bu ne akıl kalır nede o an yapmak istedıklerın :=)

• çarpmayla elektrik enerjisi daha olabilir zannimça akım şiddeti de fazla olur sonuç olarak aşk daha büyük olur.

Bknz esra Erol evlen benimle : elektrik alamadım ben :Pp

0|0
    0|0
  • adamın biri ilayda şunu yaptı bunu yedi diye mesaj atıyordu. sonra benden cevap gelmeyince nasıl annesin sen diye mesajlar attı. ben de en sonunda ben ilayda diye birini tanımıyorum ayrıca henüz anne olmadım diye yazdım. beni arayıp özür diledi ve bir türlü telefonu kapatmak bilmedi. özür için yemeğe çıkar falan desem kabul edecek. ama ben soğuk davrandım bu olay da kapandı gitti.

0|0
    0|0
    • sana yakın bi yerdemıydı :)

• yani adam masus mu yapıyordu tuh belki çocuk mocukta hikayeydi. kaçırdık gördün mü:D

• kım bılır nasıl yakısıklı biriydi :D:D

• ne yani bana kamyon çarpsa o kamyona aşık olabilirmiyim sanmıyorum

1|0
    0|0
    • kamyonun geçti yerde durma sende:)

• süper bir cevap olmuş şukuluyorum .

sıkıntılı halimde sesli güldüm çok çok teşekkürler:)

• hangi cevap tan bashediyorsun nick kullan:D

• çok insanla çarpışıyorum :D ama aşık olmadım. :s

ama atatürk havaalanında bir cocuk vardı ki off :D 29 hazirandı günlerden,burdaysan bul beni :D

0|0
    0|0
  • Lise mezuniyet balosunda bir çocuğa ilk görüşte aşık olmuşluğum ve 2 sene bu aşkla sürünmüşlüğüm var ama çarpıştığım bir insana çarpılmak bana pek olası gelmedi. Olsa olsa "ooo yakışıklıymış!" falan derim.

0|0
    0|0
    • oda senı o an çekici ve güzel buldugunu dusunursek ve sana tanisma teklifinde bulunursa..

• İlk görüşte aşk'a giriyor biraz bu, evet inanırım.

Sevgilimle tesadüfen tanışmıştık, tam ben eve gidiyordum.

Gün doğmadan neler doğarmış :)

0|0
    0|0
  • ben aşk hakkında hic bir şey bilmiyorum bilemem de zaten olmam oldurmam

0|0
    0|0
    • senın kalbıne giden yollar kar boran olmus yollayım bir iş makınası acı versın o damarları :)

• olmadım ama ben aşkta tesadüfe inanlardanım yaa

0|0
    0|0
  • Fazla film izliyorsun

2|0
    0|1
    • haklısın sınama kulturum var fakat bunu bu sekılde bagdastırmakta herhelde senın anlama seklınle olacak bir yorumdu

• eveeeeeeeeet hemde çok inanırım eşimle nasıl tanıştığımı anlatsam şaşkınlıktan ağzınız açık kalır

0|0
    0|0
    • anlatmak istersen fıkrımız olur :)

• valaha bende öyle düşündüm ama oldu iştee :)

• yanı buyuk tesaduf gerçekten :)

Erkekler Ne Diyor 4

• bir gün yanlış bir numara çevirdim telefonu actı efendim dedi ama ne güzel bir sesdi o anlatamam size neyse ben dedim ebru ile mi görüsüyorum dedim o da ben banu yanlıs oldu herhalde dedi k.b rahatsız ettim bos yere sizi dedim ve kapadım aradan biraz zamn gecti ve sesi halen kulagımda cınlıyordu dayanamadım v aradım az önce aramıstım sesinizden o kadar etkilndim ki dedim beni büyüledi vs. sonra baya bir sohbet muhabbet derken tanıstık konustuk anllaştık. benimkide telefon aşıklıgı

0|0
    0|0
  • ben çarpıştım olum önüne baksana yaa dedi bi sopa atmadıgı kaldı milletin içinde bastı gitti ben hala orda kalakaldım :)

0|0
    0|0
  • basima gelmedi ama hoslanip numaralarini almisligim oldu bir kacinin

0|0
    0|0
    • görüşmüşlüğün oldumu :)

• ne dedin peki "çarpıştık ya telefonunu ver özür mesajı atayım" mı?

• hayir :D mesela bir tanesinin yere dusen telefonunu alip numarami kaydetmistim, kiz oyle sinirle saskinlik arasi kalakalmisti :D baska birinde de kizin elindeki ajandayi isteyip icine 3 gun sonrasi icin adim ve numaramla randevu yazmistim, bir sekilde ariyorlar :D ( buyuk ihtimalle sinir ve meraktan)

• Aşk da yada hayatta tesadüf diye adlandırdığın ama benim tesadüf diye yorumlamadığım gizemli karşılaşmalara inanırım.Bizi ileride ne bekliyor? Eşin olacak kişiyle nasıl karşılacaksın? Çok sevdiğin biri hastalanacak onun için üzüleceksin hastanedeki hemşireye aşık olacaksın hasta olan arkadaşının sayesinde onu tanıyacaksın.Şu sıralara buna fena takmış durumdayım sürekli bunla ilgili kitaplar okumaktayım.Çok derin bir konu:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...