Kizlar erkekler size nasıl evlenme teklıfı edmesını ısterdınız ?

ve geldık ıkıncı soruya kızlar erkeklerın nasıl evlenme teklıfını edmesını ısterdınız hayalınızı acıklayın bakım ben sahsen ben okuldayken haberım yokmus ogrencıler hep yardım edmıs kalp seklınde gullerı koymus sms atmıs asaga bak dıye ben bakınca a benımle evlenır mısın dıye bagırmıs :))

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Uzay da

1|0
    0|0
  • restauranta götürdüm gitmeden önceki hazırlığım güzeldi :) merdivenlere mumlar sağ ve sol köşelere ortaya fotoğraflarımız yukarıda bizi bekleyen güzel şeyler vardı olduda istediğimiz gibi ama sonra ne oldu :) kız nişanı attı asker oldum die yani yapılan şeyler boşa gitti o yüzden bundan sonra hayvan gibi evleniyormusun evlenmiyormusun die sorucam evet derse ne ala yoksa mualla :)

1|0
    0|0
    • ay kıyamam ya zaaten malesef bazı kızlarımız oyle

• boşver kardeş kadın milleti zaten ne anlar ki böyle şeylerden

• takma kafana demekı sevmıyormus gercekten

• ben sahsen evlenme teklifi yapacak olsam önce bir yemege götürürüm ordan cıktıktan sonra daha önceden ayarlarım mumlarla seni seviyorum benimle evlenirmisin yazarım hepsini yakarım bu şekil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senin bu yapıldı mı hayalin mi?

benim hayalim çok değişik hiç aklıma gelmeyen bir anda çok romantik olmasını isterdim hatta o kadar güzel olsun ki hayır diyemeyeyim :)

1|0
    0|0
    • hayal canım ama benım hayalımden daha guzeel sey basıma geldu ıcın yuksek dusunmedım :D

• bende almıştım sms le evlenme teklifi hemde defalarca hahahaha çok salakca ama yaa

• yanı ınsan özen gösterır bana bı kere papatya almıstı kavga edık okulun onunde camdan atdı rezıl oldum ama 15 yasımdan berı bı oglan var bırakmıyor bnı bn bırsey demedım halde cocuk bna gul almıs ve cokta sevıyor bnı

• mesela desinki beraber denize gidelim sonra tekneyle benımle evlenırmısın yazısını yazdırsın daha sonra böyle kumsalı güllerle donatsın sonra keman vs vs şarkı söylesin bana :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...