Sanırım uyurken dişlerimi sıkıyorum

araştırdım, "Duygularını, öfkelerini, kızgınlıklarını, beklentilerini, tepkilerini ve arzularını sözel dille ifade edemeyen ya da sözel ifade etmelerine izin verilmeyen insanlar, duygularını beden dili ile ifade etmek zorunda kalıyor. " şeklinde bir doktorun yazısını buldum. gerçekten de doğru. ne yapabilirim sizce? sabah dişlerimde bir acı olmuyor başımda da ağrı. fakat gün ilerledikçe çenemde bir yük hissediyorum çenem fazlalıkmış gibi oluyor. yardım edebilir misiniz

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• doğru bir yaklaşım. stresin uyku kalitemizi bozduğu ve vücuttaki tüm kasları gergin halde tuttuğu doğrudur. normalde uyurken hakim olan hormonal ve metabolik denge insan vücudunun gevşemesi üzerinedir. stres ve üzüntü durumlarında bu uykuya yansıyıp özellikle yüz ve sırt bölgesindeki kaslarda kasılma tonusunu ve çeneyi sıkma gibi bilinç dışı hareketleri tetikliyor. ayrıca insan uykusunda bile yorulabiliyor.

psikolojik destek, psikiyatrik konsültasyon ya da biraz daha sakin olmaya çalışmak, olayları akışına bırakmak, sözleri içeride tutmamak faydalı olabilir :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aklın varsa yapmamaya dikkat et. cillop gbi kızım derlerya hani işte cillop gibi erkeğim dişlerim sıkmakan şimdi yamuk pamuk allahtan beyazda belli olmuyor. önümüzdeki ay içinde doktora gidip düzelttirmek zorunda kalıcam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...