Yapmadan edemediğiniz huylarınız / takıntılarınız neler?

Hepimizin olmasa da çoğumuzun bir takıntısı vardır. Hatta benim birden fazlalar ve odamda liste şeklinde asılı :)) Mesela bikaç tane söyliyim; mümkün değil başkasının kestiği domatesi yiyemem sonraa ellerim ıslakken veya yağlıyken peçeteye dokunamam, başkasının oturarak ısıttığı bir koltuğa gidip oturamam bu sadece koltukla da sınırlı değil biri kalemimi aldığında o kalem soğuyana kadar dokunmam o kaleme :DD Yani takıntılarla yaşamak zor ama takıntılarımız hayatlarımızın yapıtaşları, evet sizinkiler ne bakalım ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• ailem dahi olsa başkasının tabağından bir şey almam.Benim tabağımdan istedikleri zaman veririm ama.

Uyuyacağım zaman yatağın ve yastığın soğuk olmasına dikkat ederim. değilse camı açar soğumasını sağlar sonra yatarım.

Yatmadan önce sevdiğim radyoyu açar o şekilde yatarım.

İki yastıkla uyurum tek olduğu zaman pek rahat edemem.

Evden dışarı çıkarken kesin bir yeri açık bırakmışımdır diye düşünür tekrar eve girerim. okula giderken yarı yoldan geri dönmüşlüğüm vardır bu yüzden.

Buzdolabı kapağı tam kapandı mı diye sürekli kontrol ederim. Bunu daha mutfaktan çıkmadan 6 kez ardarda yapmışlığım vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• eli ıslak birinin bana dokunmasından elleri ıslak şekilde yemek masasına oturandan masaya gelen salatayı karıştırıp bırbırıne katandan yemek yerken tuz bıber peçete almak için ıkıde bir elini önüme uzatanlardan ekmeğin bırıne dokunup ötekını alandan kaşık ve çatalını benım tabağıma uzatıp yemeğin tadına bakandan nefret ederim daha çok şey var tabi uzatmayım :)

bu arada bende YÜZEMEYEN MİNAREYİM :)

0|0
    0|0
  • Bende ıslak bir şeyi kullanmam, yemem. Mesela meyveleri yıkadıktan sonra kesin kurularım ıslak yemem. Tabak veya çatal veya herhangi bir eşya ıslak olsa kullanmam kurularım o şekilde kullanırım. İçine su dolduracağım bardağı bile önce kurular sonra su doldururum :)

0|0
    0|0
  • Ilginç gerçekten :) bende oturduğum ve yattığım ver çabuk ısınınca kalorifer gibi adamım diye övünürdüm :) antik yunanda önce köleler mermer wc yi ısıtırmış, doğru çağda yaşıyorsun :) evde birşeyi tamir etmeye çalışıyorken bozarım genelde ama illa ben yapacağım

0|0
    0|0
    • hep öyle zaten bozcağınızı bilseniz bile illa siz tamir etmeye çalışırsınız :D

• bunamış bir makine mühendisi yatar :D

• İşte hep böyle kazanıyor servisler :) Ama takıntılar sanırım algıda seçicilik oluyor biraz, umuursamaz insanlar zaten pek takmazlar :)

• Yabancı bir bayanla yemek yemem

0|0
    0|0
  • Kendi kendimin psikolojisini bozmak.

Yapmadan edemiyorum hergün düzenli bir şekilde sabah öğlen akşam aç/tok karnına alıyorum..

0|0
    0|0
  • Haksızlık yapan,ukala,kendini büyük gören kişilere cevap vermek ve işten eve geldiğimde ellerimi yıkama gibi takıntılarım var.

0|0
    0|0
  • İstersem hiç tanımadığım eve gideyim,etrafta birşeyler yamuksa oturamam.İlla düzelecek o :)

0|0
    0|0
    • simetri hastası mısın yoksa öylesine sadece takıntı mı, bazı simetri hastaları düzeltemedikleri yamukluklar için sinir krizi geçiriyolarmış :)

• :)) ben takıntılarıma bayılıyorum bizi biz yapan onlar

• Aynen ben de seviyorum:)

• yok gıbı ama yıne de dusunuyum

0|0
    0|0
  • porrno izlemek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaz, kis muhakkak camlari, kapilari kapatir kilitlerim. Yapamazsam uyuyamiyorum.

Odamin gunesligi muhakkak kapali olur. Acikken rahatsiz oluyorum, sanki biri izliyomus gibi hissederim.

Disari ciktigimda yakina bile gitsem kapiyi 3 kez kilitlerim yoksa icim rahat etmez.

Gece uyurken muhakkak kulagimi kapatirim kolumla, boyle de ilginc bir takintim var. Kolum tutulsa da kapatiyorum.

Sonra muhakkak odamin kapisi kapali olmali ve isik yanmali, uyuyamiyorum.

Sonra aynaya karsi uyuyamiyorum. Aynaya arkami donerek uyurum genelde.

Baska bir de cok konusurum, bu en kotu takintim. :(

0|0
    0|0
    • Korku filmleri izlemeyi bırakın, kulaklarınızı tıkaç ile de kapatabilirsiniz çok sessiz oluyor ben de öyle yatarım eczanelerde satılıyor.Birde sizin kapı gibi babayiğit bir erkek arkadaşınız varsa hiçbirşeyden korkunuz kalmaz.

• Bilakis korku filmi hic izlemem. Kucuklugumden beri boyleyim.

• Küçüklüğünde bişey seni çok korkutmuş belli ki çünkü bunlar yaşadığın bişeyin sonucu. Bu arada ışık açık uyumak uyku düzenini de bozar en ufak ay ışığı sızıntısı bile

• düzen takıntısı var bende o yüzden temizlik yapmayı hiç sevmem çünkü her yer dağılır ve sinirlerim bozulur özellikle yaz temizliğinde eve gidesim gelmez

0|0
    0|0
  • Kafamda devamlı sayılarla oynamak...

Çokça el yıkamak...

0|0
    0|0
    • o ilerde büyük sıkıntı bak benim halamda öyleymiş gençliğinde ki hala en ufak şeyde elini yıkar ama kadının elleri bembeyaz oldu artık kendi cilt rengini kaybetti

• Kontrol etmeye çalışıyorum ama kimi zaman ipin ucunu kaçırıyorum. Hatta bir dönem antibakteriyel sabunlar kullanıyordum, daha temiz hissettiriyor diye. Sonra ellerimin güçsüzleşmeye başladığını farkettim vs... Ama engel oluyorum artık, genel olarak. :)

• yarım bardak su asla içmem :)

0|0
    0|0
    • peki o suyu tamamlar mısın yoksa yarım suyu döküp yenisini mi doldurursun? Bu da ince ayrıntı :))

• takıntılarım vardı eskiden hepsini yendim

0|0
    0|0
Yükleniyor...