Erkek arkadaşımın ailesi ... doktor gelin istiyorlarmış . bakabilir mmisiniz?

Biriyle tanıştım . adam uzman doktor . küçükbir hastanede çalışıyor öyle prof falanda değil yani . neyse hoşlandık birbirimizden ama hep sorunlar çıktı . ben artık aileler tanışsın diye beklerken ki ben uzun süreli flörtten yana değilim ailem muhafazakar çünkü . bombayı patlattı benim ailem sıkıntı yaratır falan demeye başladı . bende neden dedim ben onlara ne yaptım vs . yok senle ilgisi yok dedi . bende sıkıştırdım neden durup duruken beni istemezler ben ne yaptım ki diye sorgularken ailemin doktor takıtnısı var doktor gelin istiyorlar dedi ben şok oldum . bende dedim ben doktor değilim sende bunu başından beri biliyorsun . madem istemezler ne benle görüştün neden zamanımı aldın dedim . defol dedim bağırdım çağırdım . hala arıyor ama soğudum . onun ailesiyle uğraşamam . çok sinirlendim kaldı ki bende üniveriste mezunu biriyim yani cahil biri değilim . çok sinirlendim paylaşmak istedim . her gün ne insanlarla karşılaşıyoruz pes ..

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış anlaşılmasın ama ailesi istemiyor diye senden soğuyacak biri ki bir de yaşı ilerlemiş kendi isini yapan biri değil koca kapıda tarlada korkuluk olmaz. Doktor olsa ne olacak sen kişiye mi mesleğe mi aşıksın derler adama. Ne saçma bir aile ve kuzu bir doktor.

0|0
    0|0
    • ailem istemeye gelmicek evlenelim nikaha çağıralım dedi kabul etmedim . burnumdan getirir çünkü öyle bir aile

• Elbette sürekli seni küçük görmek isteyecekler belki de. Bilmiyorum zor bir durum bence aile bu işe evet dese bile sizin aile ile pek tabi samimi olmaniz zor

• ben asla istemiyorum zaten . soğudum

Erkekler Ne Diyor 8

• ailesinin yüksek tahsilli mevkisi iyi birisini istemesi doğalda oğlan bir şekilde bahane etmiş.

0|0
    0|0
    • bahane değil cidden gerçek bu . babası çok despot bir adam . bahane etmiyor zaten onlardan habersiz evlenelim dedi ama ben öyle istemiyorum .

• e ne yapayım yazı uzun olmasın diye kısa tuttum . ilişkiyi başından beri mi anlatayım . evet resmen kapımda yattı bir çay içebilmek için . bende ona şaşırıyorum ya zaten böle bir erkek ailem nasıl diyebiliyor . birde habeersiz evlenmek istedi zaten ama ben karşı çıktım

• tabii ki yazmayacaksın ama en can alıcı yeri de pas geçmeyeceksin. Sen bir yerden bir yere pat diye atlamışsın. Sorunun içinde olaylar oldu demişsin, sonra pat diye ailesi beni istemedi demişsin. E biz nereden bilecez peki seni daha öncesinden evlenmeye ikna etmeye çalıştığını ? Sorunun içine sadece bunları ekseydin bile yazışma buralara gelmezdi. Neyse kolay gelsin..

• hahahaha..sen ısın sonuna bak...doktor cıvanım senle yemıs ıcmıs gununu gun etmıs sımdıde senden sıkılmıs bahaneyle senden ayrılıor..gecıs donemlerı zordur unıversıte mezunu kardesım sen de alısırsn

1|0
    0|0
    • ? gününü gün mü etmiş ... pardonda eli elime değmmeiş bir erkekten bahsediyoruz kimse kimseyle eğlenmedi

• 3 tane erkek yazmıs bu ısten anlamıyor sen anlıyorsun demı oyledır kuzum.iste bu yuzden saf kızlara uzulmuorum...hep kandıracksın sureklı kandıracaksın..hersey ınanıorsun dımı..hahaha gece gece ıyı guldum

• off ya kess . ben biliyorum ne olduunu sana yalan bırcum mu var .

• acaba ailesini öne sürerek senden ayrılmak mı istiyor. belkide kendi fikri ama ailesinin adını kullanarak söylüyor.

0|0
    0|0
  • koskoca adam böyle saçma takıntıları dikkate alıyorsa tuhaf tabi

0|0
    0|0
  • vay arkadaş şu işe bak ya

0|0
    0|0
  • bahane bulmuş bence

0|0
    0|0
    • hayır bahane değil . ailem istemeye gelmicek nikaha çağırcam diyordu ben istemedim bu şekilde evlenmeyi

• ailesi bir garip davranmış

• doktor olunca ne oluyomuş boşver sen kal gönüllerin prensesi ol :))9

0|0
    0|0
  • üniversite mezunu olunduğunda cahil olunmuyor muymuş? neyseee,

haklısın ama birde şöyle bir durum var; birbirimizden hoşlandık demişsin. hani birbirinizi gerçekten sevseydiniz olaylar daha farklı gelişirdi diye düşünüyorum. ailem sıkıntı yaratır demesi tecrübelerime göre senden ahım şahım bir elektrik almıyor ve ailesini araya katarak durumu geçiştiriyordur belki de.

ama şok olunacak bir durum yok. hayat bu normal şeyler bunlar.

0|0
    0|0
    • yoo daha demin mesaj attı oda bahane uyduruyorsun diye bana yalvarıyor şu an

Kızlar Ne Diyor 11

• Manyak mi ne! Seninle tanistigindA senin doktor olmadigini biliyordu sonra dan doktormu olmani bekliyormus- aile de ne salak doktor gelin mis ; iyi bulsunlar sanki secmeli olan birsey. Bazi erkekler cok salak Allahim iyi insanlarla karsillasmamizi nasip etsin. Sende uzulme ; daha iyisi cikicak ondan Allah boule birseyi uygun gordu sana

0|0
    0|0
    • haklısın canım birde onlardan habersiz evlenelim sadece nikaha çağıralım diyor .bende dedim ailen istemeye gelmicek mi yok diyor olmaz dedim benimde ailem var ne demek . babam tepki gösterir . ayrıldım

• tabi hissetmiştim hissetmesem yanii zaten hiç görüşmem . ama öncesinde hiç beğenmemiştim laf aramızda ama öyle çok ısrar etti ve öyle iyi davrandı ki vican azabı çektim adeta . ilk buluşmaya gideceğim gün ben bir saat geç buluşalım dedim . oda hazırlık mı yapıcaksın dedi bende yoo daha fazla uyuyacam dedim düşünsene böle sallamıyordum . sonra yaşımında verdiği bir baskıyla bu yaştakiler bilir inanılmaz basklı oluyor üstünüze oda evlenmek istediğini söyleyince alıştım .

• Biliyorum bende 27 yaşındayım. Insan ister istemez konuştuğu biriyle ciddi düşünüyor. Bu yastan sonra hele hic öylesin birşey olsun istemiyor. Benim aile de tutucu, bendeşu aniliskideyim her hoş guzel ama bazen düşünüyorum bana yeterince deger veriyor mu diye. 5 aydır görüşüyoruz 2/3 ay daha geçsin diycem ya ciddi olsun ya da ayrılalim. Ne onun zamanı harcansın ne benim.

• Adam koca doktor olmuş hala evleneceği insanın hangi meslek grubundan olacağını ailesi mi seçiyor? Ondan koca olmazmış zaten.. Yada seninle devam etmek istemedi bahane uydurdu.

0|0
    0|0
    • bahane değil cidden öyle . kaç kişiyi red etmişler daha öncede istemeye bile gitmiyorlarmış . bu adam isteme olmadan evlenelim dedi ben kabul etmedim .

• Saçma yaa böleleri çocuklarına zarar veriyolar farkında değiller allah ona doktor gelin verir ama öyle bir huylu verirki illallah eder,Önemli olan sevgisi saygısı edebidir hem sende ünv mezunuymuşsun gayette olurmuş Neyse boşver hayırlısı olsun.. Bu arada senin bölümün neydi Ne okudun ?

0|0
    0|0
    • ben işletme okudum . ya kafa yapılarını değiştiremezsin ki evlensem bile bozarlar bu seferde boşanırım allah korusun en iyisi uzak kalmak

• evet evlendikten sonrası var bidee demekki hayırlı değilmiş senin için

• bunlar ne yiyip içiyorlarda yaşıyorlar bu kafayı hayret ediyor insan.

0|0
    0|0
    • bende ilk defa duyuyorum ve çok sinir oldum

• sinirinden öyle diyorsun

• yok yok cidden soğudum . ben böyleyim hemen soğuyorum . bu yaştan sonra onun yüzünden maceralara atılamam .

• demek ki kendi de böyle bir düşüncede. öyle olmasa ailesini ikna edebilirdi. ayrıca birçok doktorun karşısındakini kendisini tavlama çabası varmış gibi düşünmesi de ayrı bir durum...

0|0
    0|0
    • kendi yalvardı buluşmak için yemin ederim ya bende buna şaşırıyorum zaten . kendi çok istedi peşimden koştu bu lafı nasıl söyler bana yediremiyorum . ailesine söz geçirmesi lazımdı . belkide dediğin gibi kendiside aynısını düşünüyor . o zaman benim hayatıma neden girdi anlamadım . şimdi yalvarıyor barışmak için ama asla barışmıcam .

• kendin bilirsin canım... aile çok çok önemli ama evleneceğin kişi daha çok.zira biz de abime doktor bir eş istedik ama abim maliyeci bir kızla evlenmek istediğini söyledi. bu olacak dedi ve bitti... seninkinin aileye otoritesi yok galiba?

• yok demek aman ben onlada ailesiylede uğraşamam . zaten öyle büyük bir aşk yoktu . sadece yaşım geldi hadi evleneyim bu çocukda iyi biri dedim ve ısındım . yoksa aşık değilim . daha büyük aşklar atlattım

• çok afedersin kaç yaşındasın...

0|0
    0|0
    • 27

• bak şimdi daha netleşti herşey...ailenin adama saygısı yoksa ki yok belli,direkt uzak durulmalı,bir b*k olmuyor sadece yıprandığınla kalıyorsun...

ayrıca ailesinin hayır diyeceği kıza uzanmayacaktı en başta..nerden bakarsan haksızmış...

salla bacım...en doğrusunu yapmışsın...gizli evlenmeyi göze alan dik durmayı da göze alacak yoksa olmaz...

• gizli mizli evlenemem bu yaştan sonra kendimi maceralar içine atamam valla . ne demek resmen kaçalım demek bu . onun ailesi varsa benimde var . şimdide bahane uydurdun ayrıldın diyor bana deli olucam . kendi sorun çıkarıyor sonrada bırakınca kötü oluyorsun .

• Ailesi mi evlencekmiş seninle olaya bak ya süründür anam

0|0
    0|0
    • yok tamamen bitirdim . ailesi istemeye gelmicekmiş ne demek ya . ağaç kavuğunda mı yetiştim ben bu ne saygıslzılık . kötü birşey yapsam onlara canım yanmaz tanımıyorum bile tek nedeni doktor olmamam

• kuzenım dış hekımı kız.iktısat mezunu kocası.başta onunda aılesı ıstemedı.kendın gıbı doktor bul dıyee.sızmı evlenceksınız benmı.ben bunu ıstıyorum dedı.evlendı çokda mutlu.

0|0
    0|0
    • en iyisini yapmış. nedir bu doktorsa doktor merakı anlamadım . birde bunlar erkek kız olsalar bir derece.

• oyle tabı.ama ılerde doktor gelın alırlar bunları adam yerıne koymaz.ozaman anlarlar.

• ne alırsa alsınlar benden uzak olsunlar

• Adam resmen sacmalamis.

Bosver guzel kardesim doktor olmus da adam olamamis gerizekali!

Sen de git uzman doktor buldakalsin oyle mal!

Bir kiz arkadasimda uc yillik sevgilisinden ben ogretim uyesiyim sen kici kirik ogretmensin diye ayrilmisti. Yazik boyle insanlara simdi bir profesor ileevlendi ama, o cocugun ahi kalmazo kiza.

Sen yine iyisin basinda gormussun nikah masasinda hala ulan acaba mi diye dusunen gerzekler var..

0|0
    0|0
    • tabi canım evlensemde boşatırlardı bence . uğraşamam onun gerizkalı ailesiyle

• Bosver guzelim sen de artik etikete bakma. Yani doktor deyince insan bisey saniyor ama gordugun gibi degil. Secimlerinde buna dikkat et.

• kimse onların oğlunu birşey sanmıyor ki bunlar kendilerini birşey sanıyor hadsizler .

• bu ailedende bu çocuktanda sana hayır gelmez baksana ailesinin sözünden çıkmıyo

0|0
    0|0
  • Iyi yapmışsın

Sakın muhattap olma bir daha

0|0
    0|0
Yükleniyor...