Kendi şansını kendin yaratırsın diyenlere soruyorum.

Evlilik konusunda kendi şansını kendin yaratırsın diyenlere soruyorum.

Peki nasıl olacak bu? Kızlar açısından diyorum erkek her daim bulur...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama bı erkek mı evlenıyorum dese daha cok talıbı cıkar yoksa bır bayan dese mı ? sızın bulmanız daha kolay dısarı falan cık gez bıraz ıllakı begenen bırı olucaktır

1|0
    0|0
    • denedim niye olmadı peki?

• Umarım gönlüne göre birini bulursun

• sağol.

Erkekler Ne Diyor 6

• erkek bakış açısını soruyosan eğer

sevgilim kezbansa kirletir atarım

sevgilim benim kafamdaysa evlenirim.

herkesin belirli sınırları vardır saygı duyulur aşılmaz

hoşgörü ve sevgi iç içe olması lazım olmazsa olmaz.

bi erkek olarak bile hatunum beni sahiplenmeli yoksa olmaz

yeri gelecek tokatı basacak kafama dank edecek

yeri gelecek ben ona tokat atıcam..

beraber içki masasında oturup ağlayacaz gülecez..

bu hatunla evlenirim işte bu hatunu bulamadığım için de sapım :D bulsam kendi şansımı çoktan yaratmış olurdum..

derin konular hacı ayaküstü anca bu kadar yazabildim kusura bakma.

0|0
    0|0
  • "hiç talibim çıkmadı" diyenleri biraz konuşturduğun zaman "birkaç kişi çıktı ama istediğim gibi değillerdi" cümlesi er geç çıkıyor ağızlarından..

ve bu "istediğim gibi" kavramının ucu açık.. ne tür bir prensin gelmesini bekliyorlar Allah bilir..

(şahsi olarak sizden bahsetmiyorum, genelde gördüklerim böyle)

0|0
    0|0
  • şans diye nitelendirmek ne derece dogru olur bilmiyorum. ama bir frekans olabilir.

0|0
    0|0
  • Bence kendi duygu ve düşüncelerinle, mantık dogrultusunda karar vermek en güzeli

0|0
    0|0
  • Bana göre de yaratılmaz ki bunu soran 36-45 yaş aralığında birisi ne denilebilir ki ?

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• valla bu evlilik işinin ben kader olduğuna inanıyorum

1|1
    0|0
    • nası yani?

• duydum tabi ama nasıl tecelli eder diyorum:))

• valla yukarının işine ben karışamam arkadaşım ne bileyim işliyorişte bir şekilde

• Evlenecek bir adam bul önce sonra oadamı odunluktan kurtar yont daha sonra inceden gönül koyunca evlılık hayali kurdur ona bebegın olsa adını ne koyarsın falan daha sonra benı ıstemeye gelcekler de ertesi gün çicekle evinde olacak :D

0|0
    0|0
  • bence insan kendi şansını kendisi yaratamaz. veya kendi kaderini kendisi yönlendiremez. yönlendirebilmen için geleceğini görmen lazım o da mümkün olmadığına göre.

her şey kader de bitiyor.

1|0
    0|0
    • Peki kader bizim elimizde değil mi? Yani allah sonumuzu biliyor ama bize iki yol verilip biz sectigmizde biz cizmis olmuyormuyuz kaderimizi?

• diyorum ki her şey kadere bağlı

• Bu kader isi karisik bir durum gibi. Soran en dogrusu heralde sen hayirlisini dua et ki. Gönlün ve aklin seni dogru yollu göstersin.

Yükleniyor...