Benim için önemli sadece 1 yorum yapıcaksınız lütfen ölmezsin

Arkadaşlar şöyle bir durum var 2 senedir konuştuğum bir çocuk vardı yani baya beni sevdiğini söylemişti sınıflarımız yan yanaydı en yakın arkadaşı bizim sınıftaydı ve aramızda pek iyi değildi o çocukla.Ve konuştuğum çocuk şimdi gelmiş benim sınıf arkadaşlarımdan birisiyle çıkıyor.Her teneffüs bizim sınıfta ama sürekli benim etrafımda.Nedir şimdi bu?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ergenliktir. takılma. bugun böyle yarın baska turlu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya nedirimi var bunun. Diyosun ki beni sevdiğini söylemişti filan. Desenki sevdiğim adam gözümün önünde başka bir kızla diye anlıycam. Sevmiyosun sen de bu elemanı, sadece kendine yediremediğinden gözüne batıyor. Olan biten bu, Yeni denizlere açıl!

0|0
    0|0
  • Kıskandırmaya çalışıyordur seni ya da başkası ile çıkıp senin etrafında dolaşarak şöyle diyordur içinden, sen beni hak etmiyorsun ben senden daha iyilerine layığım bak başkası ile çıkıyorum seninle değil,senin etrafında da dolanıyorum ki gözünün içine sokayım bunu,fark et diye vs vs

0|0
    0|0
  • seni kıskandırıyor olabilir.İmkanın varsa sende O nun sınıfından biriyle çıkmaya çalış.Bakalım ne tepki verecek.Erkeğin Her derin bakışından kendine pay çıkarma.Erkek güzel olan herşeye bayılır.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan hareketler sen muhattap olma işine gücüne bak

0|0
    0|0
  • sen istememişsin oda seni unutup önündeki maçlara bakıyor ömür boyu seni düşünecek değildi ya

0|0
    0|0
    • İstememek değil aslında muhabbeti çok başka yerlere çekiyordu bende tersliyodum

• çocuk sapıksa bilemem valla aranızdaki mevzu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...