Nazara inanır mısınız? nazardan korunmak için tavsiyeleriniz neler?

nazara inanırdım ama bu kadar insanın hayatını etkileyeceğini düşünmemiştim. bu yıl çalıştığım ortamda bir kem gözlü biri var. gözünü oyacağım bir gün. bakışları bakış değil delip geçiyor. elim yandı iz kalacak. dün de bir baktı her yanım uçuk içinde kaldı. üzerime ağırlık geliyor. bayıltana kadar bakıyor. onun saçını başını bir gün yolacağım. ne yapacağım ben ya. korunmam lazıım yoksa zayii olup gideceğim :( çok üzgünüm

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Babannemin annesi sölerdi hala hayatta 90 yaşlarında Nazar Hayvanı Mezara İnsanı Yatağa Düşürür Nazardan korkun herkeze göstermeyin kendinizi okuyun bol bol derdi.. Nazar boncuğu falan sakın kullanma Bol bol dua oku kendini oku faydasını görüceksin bildiğin her dua olur Nas suresini biliyosan sık sık oku..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• valla nazardan ölen insanlar bile var. Ufak nazar boncugu var igneyle elbisenin iç tarafına dogru tak mavi rengi nazara iyi geliyormuş öyle duydum. Bide felak ve nas sureleri çok iyi geliyor nazara.

1|0
    0|0
    • Nazar boncuğunu iyi araştır? Bol bol Duadır ilacı Abdestli olursa daha iyi..

• :S ne saçmalıyorsun cevşen nazara iyi gelmez sadece birşey musallat olursa gece uykunda filan korkutuyorlar takılıyor o. taşlar varmış iyi o zaman git o taşlardan al tak hey allam ya. Nazar boncuguda iyi geliyor kardeşim cogu evlerde kapının girişinde asılı duruyor bir hikmeti olmasa şimdiye kadar bu kadar abartılmazdı. En tesirlisi tabikide dua orası ayrı birşey.

• Nazar boncuğu tam aksine bir dediğimi yap araştır faydası yok zararı var neleri çağırır bir araştır Nazar boncuğunun içindeki göz neyin gözü? Mümkünse evlerinize bile sokmayın KUR'AN ve DUA dan medet umun cevşan evet belki nazar için değil ama zararı olmaz taksın ben yıllardır takıyorum

• nazara inanmam nazarsızda kalamam dasfasdf

0|0
    0|0
  • kurşun döktür :)

bebekler üzerindeki nazar dışında hiçbirine inanmam..

0|0
    0|0
  • nazar kesinlikle olan birşey hatta eskiler nazardan için taşı eritir diye bir deyim kullanırlar nazar için özel dualar var ama sana Ayetel Kürsüyü okumanı tavsiye ederim onu güne başlarken 7 kere oku ve herşeyin üstüne git kimse sana birşey yapamaz ;)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • nazar şöyle var diyelim.mesela bazı insanlar psikolojik olarak etkilenmeye daha müsaitlerdir.bir kişinin bakışı o insanı psikolojik olarak etkiler ve o bakıştan rahatsız olur

0|0
    0|0
  • Mezarlığın%70i nazardan dolayıdır 3 kulhüvallah 1 fatiha o şahsın yüzüne üfleyerek oku veya evden çıjmadan ayetel kürsi nas felak surelerini oku manevi zırh giymiş olursun.

0|1
    0|0
  • inanırım

ayeltel kursi oku nas felak felan

0|1
    0|0
  • nazara ınanırım

0|1
    0|0
  • nazar var nad ve felas suresini oku bol bol

0|1
    0|0