JUVE-TRABZON TAHMİNLER? :)

Tabiki Juve ağır favori ama inşaALLAH futbol şansıda yanımızda olur GS den sonra bir darbede Trabzon vurur tabi dediğim gibi şans yanımızda olması lazım İnter maçını hatırlayın onun gibi :) Yoksa işimiz içerde dışarda zor..

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• juve fark atarak yener diye düşünüyorum. ama gönlüm TS'den yana tabikii. inşallah TS kazanır

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Hakemlerin kurbanı oldu Trabzon diyecek bir şey yok bundan sonra işleri zor ama evlerinde ağırlayacaklarından bir nebze avantajları var umarım içeride yenerler ve tur uzar

0|1
    0|0
  • trabzon kazanır inşallah

0|1
    0|0
  • Gönlüm Trabzonumdan yana tabi ki

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• trabzonun gol atacağını düşünmüyorum skor 2yada 3 -0

0|1
    0|1
  • İddaada juve 2 farklı yener dedim ama trabzon tur gececekse varsın iddaa yatsn

0|1
    0|0
  • gönlüm Trabzonsporda mantığımı susturdum konusursa kavga ederiz :)

link buda Gs-Juve eşleşmesinden sonra olan bir sanat eseridir :)

0|1
    0|0
  • bi galatasaraylı olarak

ts'ye başarılar diliyorum

0|2
    0|0
  • Juve yardıracak en az 3 gol bekliyorum akhisardan 4 yiyen juventustan kaç yer kimbiliir :P

0|1
    0|2
    • Olm vatan hainisiniz lan = ))) lkajsjkajlasjld

• Ölüyoduk zaten bizde mk ruhi bizi desteklesin diye = )))

• Olm ne kıskanç adamlarsınız ya = ))))

• Juveye karşı işimiz zor ama ne olursa olsun 'Yeter ki ONURsuz olmasın.'

0|2
    0|0
  • TrabzonSporum zorlucak baya inşallah kazanacağız sonuçta kalede onur var büyük faktör :D

0|1
    0|1
  • kaç kaç biter bilemem ama juve nin final oynayacağından eminim. kupanında en güçlü adayı bence

0|1
    0|2
  • trabzonsporu hiç sevmem trabzonda taraftarlarımızı linç etmeye çalıştılar eğer yolları kadıköye düşerse sakın gelmesinler ama bir türk takımınında yenilmesini istemem umarım kazanır.

0|2
    0|4
    • İnşaALLAH kazanır. Kadıköye düşerse sakın gelmesinler işte bu kafa yapısı yüzünden deplasmana gitmesinler kardeşim bu kin bu öfke niye nolucak belki sadece maçı izlemeye gelmiş Trabzon taraftarıunı dövince belkide yaralınca hatta öldürünce eline ne geçicek? Fenerliler Trabzonluları dövermi olucak? Zihniyetin değişmesi lazım futbol savaş düşmanlık değildir eylenmektir yeri gelip üzülmek sevinmek kızmak kızdırmaktır ama tadında kavga dövüş değil..

• bu arada savunmasız kisilere siddet uygulamam ben bir takım içinde kavga etmem ama trabzonda linç edilmeye başladık gelmesinler çünkü fenerbahçe taraftarı rahat durmaz

• Senin şiddet uygulandı dediğin taraftarların palalarla kasaturalarla geliyorlar Trabzona onu niye söylemiyorsun ? Her yıl taraftar otobüslerinizden cephanelikler çıkıyor...Azcık objektif olun...

• önemli olan dışarıda gol atmak içerde yememek. Bunu yaptınmı turu geçiyorsun. Başarılar trabzona

0|2
    0|0
  • kalbimiz trabzondan yana ama pek şansı yok gibi, inş. bir mucize olur

0|1
    0|1
  • hamsi tava olacak bu maç

0|1
    0|1
  • Bordo Mavi ulan !

0|1
    1|1
    • Allahın rumlarını niye tutayım :DDDD

• hahahaahha

• selam benim taraftarım trabzona giremiyor polis almıyor ama onlem alarak gelmeleri bence mantıklı orda linç edilmeye çalışıldılar .ALLAH tan giremiyorlarda yoksa iki takımın taraftarları birbirlerini katleder.

• juve en az 3 atar

0|1
    1|2
  • 2-0 juventus alır :)

0|0
    0|1
  • %90 Juventus %10 Trabzon Kalede onur olmasaydı %100 Juve olurdu.

0|0
    0|1
    • Ben %100 e pek inanan biri değilim %90 yani :) Ama bende belirttim Juve ağır favori inter maçını örnek verdim futbol şansıda Onurun performansıda çok öenmli.

Yükleniyor...