Günde 7 km koşup 1500 kalori almak.

1.80 boyunda 78 kilo olan bir erkek 1 ay boyunca her gün 7 km hızlı koşup günde 1500 kalori alırsa 1 ay da tam olarak ortalama kaç kilo verir. Kilosu kaç olur ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sorduğun soru saçma bunu nasıl hesaplıyalım.45dk da koştuğunu varsayalım 7km yi ortalama 1000 kalori gibi birşey verirsin sanırım.Gün icinde yaptığın aktivitelerde olucaktır.Burdanda kalori yakacaksın tahmini bişe söyliyemiyorum.Tabi bu kişinin metabolizmasınada bağlı.Kısacası günde 1500 kalori alıyorsan arkadaşım kilo vermek için bundan fazla kalori yakman lazım.Ortalama 2000 kalori yaktığını farz ediyorum.Yani 500 kalori fazladan yakıyorsun.Buda haftada 1 kilo gibi bişe yapar.Ayadada 4-5 kilo verir.Kısacası bu farz ederek yazdım kolay gelsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 saat koş öyle . sadece yağdan 5 -6 kilo verirsin. yağın tuttuyu suyuda katarsak işin içine tartıda 7 8 kilo azalma görürsün

0|0
    0|0
  • tempoyu bozmazsa 5 verir

0|0
    0|0
  • 2000 kalori al 7 km hizla kac saat kosacaksin?

0|0
    0|0
    • 7 km 45 dk hızlı koşarım ama deparla

• Abi anlamiyorum 7 km/h la 45 dk mi kosarsin 45 dk da 7 km mi?

• Kardeş. Son hızda koşmuyorum herhalde. Sen sadece soruma cevap versen olmaz mı. ? 7 kilometre az değil onu koşmak her gün 1 ay da kaç kilo verilir ortalama ?

Yükleniyor...