Besyo hakkında ne biliyorsanız söyler misiniz?

nasıl bir bölüm okuması nasıl puanlar değişir mi işte aklınıza ne geliyorsa

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• BESYO candır ! geçen sene mezun oldum.. Sana taviyem kendini geliştirmeye açıksan mutlaka besyo okuyarak iyi para kazanırsın

0|0
    0|0
    • evet kendimi geliştirebilirim o yönden sıkıntı yok yalnız tek düşüncem besyodan beden eğitimi öğretmenliği ilerde ne olur birde abla kaç puanla girmiştin sen şimdiden teşekkür ederim

• öğretmenlik atama baya zor arkadaşlarım antrenörlük yapıyor.. para kazanacagın antrenörlüktür. ben spor yönetimi mezunuyum gençlik spor müdürlüğünde çalışıyorum çalışma saati dışında özel ders veriyorum.. sana tavsiyem arkan varsa ögretmenlik yoksa antrenörlük ya da spor yönetimi oku..

Benim zamanımda tek öss sınavı vardı şimdiki sistemi bilmiyorum bide ben spor lisesi çıkışlıydım kocaeli üni 230la alıyordu yeni sistemde 240 sanırım :S

• çok teşekkür ederim ygs sınavımın sonucuna göre mutlaka değerlendireceğim söylediklerini tekrar teşekkürkrlr

Kızlar Ne Diyor 2

• YGS'den ne kadar yüksek alırsan o kadar avantajdır ama parkurları zordur bunun için de iyi bir besyo hazırlık kursuna gitmelisin

0|0
    0|0
  • ilgin varsa her bölümde olduğu gibi zevkle okursun. Ama yinede en iyi yerde okumaya bak. mesela Şeyda çoskun Hacettepe besyo mezunuymuş ve yaşam koçluğu yapıyor güzelde para kazanıyor

0|0
    0|0
    • aylık geliri 200bine yakınmış ya şeyda coşkunun sayende öğrendim valla

• demek isterim ki okuyacaksan güzel yerde oku

• peki teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• Değişiyor yerine göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...