Galtasaraylılar hangi maça daha çok önem veriyor ultra aslanlara bir sorum olacak_

her maçın yeri ayrıdır tamam biliyorum lakin hangi maçı kazansanız daha çok sevinirsiniz

• Şampiyonlar ligi chelsea maçı
    88% (7)82% (14)84% (21)Oy Ver
  • Ligde beşiktaş maçı
    12% (1)18% (3)16% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
tamam anladık beşiktaş maçı fasa fiso

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• arenada koyacaz hacı rahat olun

1|0
    0|6
  • İki maçta çok önemli Beşiktaşa yenil moral olarak çök sonra Chelsea karşısına çık Beşiktaş karşısında iyi futbol ve güzel skor moral olur bir nevi prova niteliğinde olucak Beşiktaş maçı..

0|0
    0|0
  • İki maçada aynı önemi veriyorum maç seçme lüksümüz yok.

0|1
    0|0
  • Her iki maçıda kazanıp yolumuza bakmalıyız.Biz Galatasarayız başka takımlar gibi maç seçme lüksümüz yok.

0|0
    0|0
    • yaaaa ben demedim ki kız diyor :)

• allah korusun inşallah yenemezsiniz her türlü sonuçta burada olacam merak etme :)

• buna gerek kalmıyacak canım hafta sonu puan kaybedeceksiniz inşallah :)

• CL diyorum.

1|0
    0|0
  • Chelsea tabi beşiktaş kim oluyor :D

1|1
    0|4
  • Tabikide chelsea bjk macını kaybedersek telafisini yaparız ama chelsea macının yapamayız.

2|1
    0|1
  • iki maçta çok önemli ama beşiktaşla her sene oynuyoruz ama chelsea ile 40 yılda bir oynuyoruz.hem de şampiyonlar ligi maçı

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar maçı cok farklı ya müthiç maçlar oluyor derbilerde önemli fakat avrupada takım yenmek daha güzel

0|0
    0|0
  • arenadan ikiside canlı çıkamayacak Allahın izniyle

0|0
    0|1
  • onlar garıp bı tarraftar toplulugu cozmus degılım takım ıyıken ıddalıyken her hangı bir kupada tum maclar önemli takım berbatken ben galatasaraylıyım sadece derler en azından cevremdekıler oyle

0|0
    1|1
  • BEŞİKTAŞ maçı

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi bir başka

0|0
    0|0
  • şampiyonlar liginin havası ayrı oluyor

0|0
    0|0
  • trömsö maçı

0|0
    0|0
  • beşiktaş daha önemli

0|0
    0|0
  • soruyu yazarken ilk kelimede K harfini unutmuşsun.

0|0
    0|0
  • Tabiki chelsea beşiktaş da kim yahu :D:D

1|0
    0|5

Kızlar Ne Diyor 6

• chelsea tabiki.beşiktaş maçını kazansak sadece türkiye konuşcak bzii ama chelseayi yensek tüm dünya

1|0
    0|0
  • A: Şampiyonlar ligi chelsea maçı

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar Ligi Chelsea maçı aslına bakacak olursam ben istiyorum ki bu sene 4.yıldızı takalım sonraki seneler şampiyonluğu hep diğer takımlar paylaşsın hiç önemli değil bizim amacımız Avrupa'da ses getirmek çünkü

0|0
    0|0
  • galtasaray mı :)

0|1
    0|0
    • hayır fenevv fenevv.

• Allah korumasın. İNşalah yenecez ve Allah'ım ne olur fenerde yenilcek ve seni burada görüp nasıl eğlencem bilemezsin sinirli olursanda dinlemem geçerim dalgamıı söylüyümmm :)

• İnşallah yenicez sonra sizi yenicezz sırayla :)

• Bişey sorucam. Cimbom ne demek?

0|3
    1|1
    • aşk demek asalet demek

• saygımızı koruyalım

• Taraftar tezahüratlarındada geçen, Galatasaray kulübüyle özdeşleşen cimbom kelimesi nereden çıkmıştır peki ve ne anlama gelmektedir. Bu sloganı Türkiye ye getiren Sabit Cinol'dur. Sabit Cino eğitim için gittiği İsviçre de aynı zamanda futbol oynuyordu futbolcusu olduğu "Servette kulubü'nün" sloganından esinlenen Cinol bu sloganı galatasaraya uyarlamış ve bu adptasyon çalışması kulüp ve geniş çevrelerce benimsemiş. 75 yıllık bu tarihi slogan bugün galatasaray ile aynı anlamı taşımaktadır

• İki maç da önemli ama ŞLnin yeri ayrı

0|0
    0|0
Yükleniyor...