Bugün okulda okuduğum kitabı benden çalıp başka birine sattılar!

arkadaşlar yeni bir okuma kitabı edinmiştim kitapçıya gidip beğendiğim kitabı aldım daha 10-15 sayfasını okuyup okula geldim okulda okumaya devam ettim, okul müdürü beni yanına çağırdı elimde okuma kitabım ve ders kitabım vardı sıramın altına bırakıp müdürün yanına gittim geldiğimde ders kitabım duruyordu ama okuma kitabım yoktu sonra birinden öğrendim kitabımı götürüp kantinde "5 TL'ye" satmışlaar

evet benim 30 TL'ye aldığım kitabı gerçek değerini bilmeden 5 TL'ye bir kıza satmışlar bunu yapan ergen ve fırlama bir erkek yapma nedeni ise "kızlarla eğlenmeye " gidecekmiş yol parası yokmuş

Allahım sen sabır ver. Hadi cüzdanımı çalarsın anlarım da kitabımı neden çalıyorsun

:(

üzgünüm sizce ne yapmalıyım yarın? kitabı satın alan kıza 5 TL veip kitabımı mı alacağım tekrar? :( kitabı satın alalı 1 gün oldu

hani bazı kitaplarda sevdiğiniz sözler olur, kaybetmemek adına altlarını çizersiniz o sözlerin.

İşte bunlar hep emekti.

0|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

• O çocuğun Şeyinden kan getiririm

Git şikayet et

yarın daha başka şeyler yapar ziktiğimin veledi

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Açık hırsızlık şikayet ettiğin anda polisler götürecektir emin ol. Ama hapse girebilir çocuk :D

0|0
    0|0
  • Alla alla : )

0|0
    0|0
  • Kıza durumu anlat geri al.Gerekli şikayetide okul idaresine yap tabiki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mudure cik sikayet et kitabi alan kisiden kitabini al cocuguda polise sikayet et guzel eglenir kizlarla

0|0
    0|0
  • Kıza durumu anlatıp kitabı geri al. Para isterse durumu müdüre anlat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...